Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37441000-1»
-
ID: UA-2026-09-01-002683-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди України з акробатичного рок-н-ролу до участі в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу) (наказ 2357)
Ім'я:Каліновська Наталія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442890042 ЄДРПОУ:03767831Оголошено1 вер. 11:12
Прийом пропозицій1 вер. 11:12 – 17 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-006716-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГребний тренажер для КДЮСШ «Динамо»
Оголошено28 серп. 14:02
Прийом пропозицій28 серп. 14:02 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-013350-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВелотренажер повітряний для КДЮСШ «Динамо»
Оголошено27 серп. 22:32
Прийом пропозицій27 серп. 22:32 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-013272-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОрбітрек професійний для КДЮСШ «Динамо», код ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу
Оголошено27 серп. 22:09
Прийом пропозицій27 серп. 22:09 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-004128-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивне обладнання, за ДК 021:2015-37440000-4 Інвентар для фітнесу
Оголошено26 серп. 11:29
Прийом пропозицій26 серп. 11:29 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-002348-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системискакалка
Очікувана вартість900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-002530-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивне обладнання (видатки з благоустрою)
Очікувана вартість148 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-011305-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнвентар для фітнесу
Очікувана вартість3 336,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-012983-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФітбол 85 см
Очікувана вартість1 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-012424-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнвентар для фітнесу
Оголошено17 серп. 19:21
Прийом пропозицій17 серп. 19:21 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість204 647,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-009691-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди України з акробатичного рок-н-ролу до участі в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу) (наказ 2357)
Ім'я:Каліновська Наталія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442890042 ЄДРПОУ:03767831Оголошено13 серп. 15:28
Прийом пропозицій13 серп. 15:28 – 21 серп. 09:00Очікувана вартість24 050,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-13-007177-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди України з акробатичного рок-н-ролу до участі в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу) (наказ 2357)
Ім'я:Каліновська Наталія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442890042 ЄДРПОУ:03767831Оголошено13 серп. 14:01
Прийом пропозицій13 серп. 14:01 – 21 серп. 09:00Очікувана вартість24 050,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-12-005171-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивне обладнання (видатки з благоустрою)
Оголошено12 серп. 12:33
Прийом пропозицій12 серп. 12:33 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість123 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-06-004111-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтеп-платформи для ЗДО №187 Львівської міської ради (ДК 021:2015:37440000-4 - Інвентар для фітнесу)
Очікувана вартість35 970,12 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-003893-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБатут для реалізації проєкту "Еко-простір "ЄДНІСТЬ" для бібліотеки-філії №14 Централізованої бібліотечної системи Хмельницької міської територіальної громади
Очікувана вартість7 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-007871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи37440000-4 - Інвентар для фітнесу (Тренажер бігова доріжка, велотренажер)
Очікувана вартість62 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-008244-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедбол чорний 3кг; Медбол чорний 6кг; Медбол чорний 9кг; Плеобокс 50x60x75
Очікувана вартість13 786,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-003643-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДоріжки бігові для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з гімнастики художньої в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу) (наказ 3737)
Ім'я:Градомська Людмила ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380932350431 ЄДРПОУ:03767831Оголошено29 лип. 11:46
Прийом пропозицій29 лип. 11:46 – 7 серп. 08:00Очікувана вартість89 916,66 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-007831-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнвентар довгострокового використання для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі стрибків на батуті в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу) (наказ 3746)
Ім'я:Градомська Людмила ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380932350431 ЄДРПОУ:03767831Оголошено28 лип. 14:57
Прийом пропозицій28 лип. 14:57 – 6 серп. 08:00Очікувана вартість1 913 270,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-003796-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВелотренажер для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з дзюдо у міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу) (3637)
Оголошено28 лип. 11:30
Прийом пропозицій28 лип. 11:30 – 13 серп. 10:00Очікувана вартість67 166,67 грн
без ПДВСкасована