Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37440000-4»
-
ID: UA-2026-09-04-012670-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПрофесійна механічна безмоторна бігова доріжка Rogua Woodway Curve LTG
Оголошено4 вер. 16:41
Прийом пропозицій10 вер. 15:00 – 15 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-014664-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕспандер для КДЮСШ «Динамо»
Оголошено3 вер. 19:33
Прийом пропозицій3 вер. 19:33 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-013932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГирі класичні 24 кг, гирі класичні 16 кг, гантельний ряд зі стійкою, штанга 127 кг олімпійська
Оголошено3 вер. 17:17
Прийом пропозицій3 вер. 17:17 – 19 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-09-03-013930-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФітнес станція, бігова доріжка електрична
Оголошено3 вер. 17:14
Прийом пропозицій3 вер. 17:14 – 19 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-09-02-001741-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект вуличних тренажерів код ДК 021:2015:37440000-4
Оголошено2 вер. 10:08
Прийом пропозицій2 вер. 10:08 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-002683-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди України з акробатичного рок-н-ролу до участі в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу) (наказ 2357)
Ім'я:Каліновська Наталія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442890042 ЄДРПОУ:03767831Оголошено1 вер. 11:12
Прийом пропозицій1 вер. 11:12 – 17 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-012949-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 37440000-4 Інвентар для фітнесу (тринажери )
Оголошено31 серп. 20:13
Прийом пропозицій31 серп. 20:13 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009734-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиспортивні комплекси, спортивні елементи
Оголошено31 серп. 16:07
Прийом пропозицій31 серп. 16:07 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-005236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021-2015 (CPV): 37440000-4 — Інвентар для фітнесу (Гребний тренажер для організації навчально-тренувального процесу ДЮСШ з веслування)
Ім'я:Меркулова Альона МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380472373386 Факс:+380472373386ЄДРПОУ:36299692Оголошено31 серп. 14:24
Прийом пропозицій31 серп. 14:24 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-005033-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВуличні спортивні тренажери
Оголошено31 серп. 13:12
Прийом пропозицій31 серп. 13:12 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-000010-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСпортивне обладнання та інвентар
Оголошено31 серп. 00:47
Прийом пропозицій4 вер. 00:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010019-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляІнвентар для фітнесу
Ім'я:Левченко Катерина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380991507837 ЄДРПОУ:43811869Оголошено28 серп. 16:05
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-006716-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГребний тренажер для КДЮСШ «Динамо»
Оголошено28 серп. 14:02
Прийом пропозицій28 серп. 14:02 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2025-11-11-016481-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГантелі та лава для жиму горизонтальна для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України із санного спорту в міжнародних змаганнях, ДК 021:2015:37440000-4 – Інвентар для фітнесу (наказ 6286)
Оголошено11 лист. 2025 17:19
Прийом пропозицій11 лист. 2025 17:19 – 20 лист. 2025 10:00 -
ID: UA-2026-09-04-008893-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУніверсальна лава для жиму,тяга,бруси,набір штанга
Очікувана вартість11 951,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-008221-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКилимок для аеробіки
Очікувана вартість7 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-005973-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання предметів та матеріалів на виконання заходів з місцевих програм розвитку фізичної культури і спорту
Очікувана вартість280,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-005799-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання предметів та матеріалів на виконання заходів з місцевих програм розвитку фізичної культури і спорту
Очікувана вартість250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-005511-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 37440000-4 - Інвентар для фітнесу
Ім'я:Таратун Сергій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380535546601 Факс:+380535546601Веб сайт: ЄДРПОУ:08733819Очікувана вартість4 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-003245-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:37440000-4.Тяга верхня122см,ручка для тяги знизу,ручка для тяги пряма,ручка для тяги знизу 19см,лава для жиму інтератлетика СТ008,кріплення для стінки,упори для віджимання.( Інвентар для фітнесу)
Очікувана вартість32 525,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro