Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37430000-1»
-
ID: UA-2026-08-24-004815-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМанекен боксерський для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з тхеквандо (ВТФ) в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37430000-1 Інвентар для боксу) (3730)
Оголошено24 серп. 12:43
Прийом пропозицій24 серп. 12:43 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-004809-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБоксерський мішок V`Noks Inizio Grey 1.5 м, 50-60 кг, рукавички боксерські на шнурівці Venum 10 унцій червоний-білий, кріплення настінне з гаком для боксерського мішка FitBox
Очікувана вартість6 780,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003171-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар для боксу
Очікувана вартість54 620,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-008728-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінний інвентар для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з боксу в IV Юнацьких Олімпійських іграх 2026 року (ДК 021:2015: 37430000-1 — Інвентар для боксу) (5087)
Оголошено21 серп. 14:30
Прийом пропозицій21 серп. 14:30 – 31 серп. 10:00Очікувана вартість569 810,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-21-008590-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015 - 37430000-1 – (Інвентар для бойових мистецтв)
Ім'я:Євдокимов Анатолій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380992080939 ЄДРПОУ:08335007Оголошено21 серп. 14:26
Прийом пропозицій27 серп. 14:31 – 1 вер. 14:31Очікувана вартість108 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-002313-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнвентар для боксу ДК 021:2015 37430000-1
Очікувана вартість24 840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-012826-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБоксерський ринг з канатами
Очікувана вартість130 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-004156-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРинг для боксу
Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-009804-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМішень для боксу
Очікувана вартість744,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-003940-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи37430000-1 Інвентар для боксу
Очікувана вартість41 140,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-005323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнвентар для боксу для проведення спортивних заходів і тренувального процесу
Очікувана вартість82 509,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-001141-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнвентар для боксу (перчатки боксерські Fistrage 14 унцій, перчатки боксерські Fistrage 12 унцій, перчатки боксерські Fistrage 10 унцій)
Очікувана вартість17 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-009829-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системилапи для відпрацювання ударів
Очікувана вартість5 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-008111-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнвентар для боксу
Очікувана вартість7 995,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-008064-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 37430000-1 — Інвентар для боксу (37430000-1 — Мат татамі для облаштування споруд цивільного захисту (укриття) в гімназію №134 Печерського району міста Києва)
Очікувана вартість7 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-002939-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнвентар для боксу
Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-001630-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системибоксерський ринг ДК 021:2015 37430000-1 Інвентар для боксу
Очікувана вартість63 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-010924-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМішок боксерський
Оголошено12 серп. 16:33
Прийом пропозицій18 серп. 12:00 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість132 619,97 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-004089-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнвентар для боксу (боксерські рукавички)
Очікувана вартість75 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-008971-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляІнвентар для рукопашного бою
Оголошено11 серп. 15:04
Прийом пропозицій15 серп. 08:00 – 19 серп. 10:00Очікувана вартість29 329,93 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась