Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37423300-2»
-
ID: UA-2026-09-04-012423-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДрабина стінова (шведська стінка)
Оголошено4 вер. 16:23
Прийом пропозицій10 вер. 10:00 – 15 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-13-000452-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГімнастичний інвентар
Очікувана вартість49 132,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-001456-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДрабина стінова (шведська стінка)
Оголошено12 серп. 09:58
Прийом пропозицій18 серп. 10:00 – 21 серп. 10:00Очікувана вартість40 365,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-05-28-007300-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивні товари
Очікувана вартість10 980,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-09-000687-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивне обладнання по об’єкту будівництва "Капітальний ремонт приміщення спортивної зали у комунальному опорному закладі «Сенчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сенчанської сільської ради Полтавської області» по вул. Героїв України, 4 в с. Сенча Миргородського району Полтавської області"
Оголошено9 квіт. 09:12
Прийом пропозицій9 квіт. 09:12 – 17 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість112 241,16 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-07-007993-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект тактильних модулів на підлогу доріжка, драбина координаційна тренувальна бігова
Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-26-001283-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивне обладнання по об’єкту будівництва "Капітальний ремонт приміщення спортивної зали у комунальному опорному закладі «Сенчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сенчанської сільської ради Полтавської області» по вул. Героїв України, 4 в с. Сенча Миргородського району Полтавської
області" Оголошено26 бер. 09:30
Прийом пропозицій26 бер. 09:30 – 3 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість112 241,16 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-11-11-000523-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби навчання та обладнання для навчальних кабінетів "Стінка гімнастична, лава гімнастична, драбина координаційна"
Очікувана вартість35 478,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-25-004060-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГімнастичний інвентар (Шведська стінка-стійка)
Ім'я:Матківська Раїса ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380412550106 ЄДРПОУ:01991470Очікувана вартість11 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-13-009001-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГімнастичний інвентар (Апарат для пресотерапії та лімфодренажу 24-канальний Sisley 2.0 NG)
Ім'я:Матківська Раїса ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380412550106 ЄДРПОУ:01991470Очікувана вартість98 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-27-002795-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГімнастичний інвентар для облаштування реабілітаційного кабінету
Очікувана вартість19 364,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-11-25-019680-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГімнастичний інвентар (гімнастична стінка)
Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-10-18-009353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШведска стінка
Очікувана вартість16 020,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-08-14-010623-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГімнастичний інвентар
Очікувана вартість7 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-03-26-008399-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШведська стінка FL01 (Біла) сталь (ДК 021:2015 37420000-8 Гімнастичний інвентар)
Очікувана вартість26 213,10 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-12-14-016216-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбручі пластмасові, тренувальні бар'єри, скакалки
Ім'я:Лисейко Богдан ЯрославовичE-mail: [email protected] Телефон: +380973877366 Факс:+380323632098ЄДРПОУ:33465030Очікувана вартість8 440,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-10-11-013503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар ( координаційна драбина, барєр тринувальний, шведська драбина, стійка для обводки, обруг гімнастичний).
Очікувана вартість8 815,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-07-11-011131-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний комлекс
Ім'я:Шовкопляс Олена ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380532545243 Факс:+380532545243ЄДРПОУ:26399560Очікувана вартість25 599,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-06-30-003352-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями37420000-8– Гімнастичний інвентар ЛОТ 1 37420000-8– Гімнастичний інвентар (мати гімнастичні, мат татамі, мати для стін, (37421000-5 Гімнастичні мати), стінка гімнастична (37423300-2 Приладдя до гімнастичних драбин), місток підкидний (37424000-6 Гімнастичні снаряди для стрибків), обруч гімнастичний
(37423200-1 - Обручі для художньої гімнастики), скакалка швидкісна (37423100-0 Скакалки для художньої гімнастики), палка гімнастична (37426000-0 - Снаряди для вправ на рівновагу); ЛОТ 2 37420000-8– Гімнастичний інвентар (козел гімнастичний (37424000-6 Гімнастичні снаряди для стрибків); ЛОТ 3 37420000-8– Гімнастичний інвентар (мати гімнастичні, каремати (37421000-5 Гімнастичні мати), балансувальна дошка (37426000-0 - Снаряди для вправ на рівновагу) Оголошено30 черв. 2023 11:39
Прийом пропозицій30 черв. 2023 11:39 – 10 лип. 2023 14:00Очікувана вартість215 088,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2023-06-05-006922-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГімнастичний інвентар (дошка Євмінова)
Очікувана вартість5 113,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro