Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37423000-9»
-
ID: UA-2026-08-31-002279-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиобруч
Очікувана вартість2 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011873-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГімнастичний інвентар
Оголошено26 серп. 16:46
Прийом пропозицій26 серп. 16:46 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість305 755,00 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-13-000452-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГімнастичний інвентар
Очікувана вартість49 132,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-001456-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДрабина стінова (шведська стінка)
Оголошено12 серп. 09:58
Прийом пропозицій18 серп. 10:00 – 21 серп. 10:00Очікувана вартість40 365,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-07-003569-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГімнастичний інвентар
Оголошено7 серп. 11:18
Прийом пропозицій7 серп. 11:18 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість280 754,83 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-002774-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМат гімнастичний та кільця гімнастичні
Ім'я:Кукоцька Валентина БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380501777287 ЄДРПОУ:41829167Очікувана вартість19 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-003974-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкакалки та обручі гімнастичні
Ім'я:Кукоцька Валентина БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380501777287 ЄДРПОУ:41829167Очікувана вартість14 699,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-004888-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкакалка
Ім'я:Городниченко Ірина МихайліівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484337603 ЄДРПОУ:35555434Очікувана вартість210,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-011041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГімнастичний інвентар
Ім'я:Кукоцька Валентина БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380501777287 ЄДРПОУ:41829167Очікувана вартість6 026,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-013277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи37420000-8 Гімнастичний інвентар (37423200-1 Обручі для художньої гімнастики)
Очікувана вартість660,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-003130-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиінвентар для гімнастики за ДК021:2015- 37420000-8 Гімнастичний інвентар
Ім'я:головний спеціаліст Терлецька Ілона МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380668133918 ЄДРПОУ:42760578Очікувана вартість50 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-013457-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГімнастичний інвентар
Ім'я:Дмитрух Ірина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322374669 Факс:+380322374669ЄДРПОУ:20834374Очікувана вартість2 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-010327-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкакалка (код ДК 021:2015 –37420000-8 - Гімнастичний інвентар)
Очікувана вартість230,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-05-012159-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з гімнастики художньої в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37420000 - 8 – Гімнастичний інвентар) (наказ 1649)
Ім'я:Градомська Людмила ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380932350431 ЄДРПОУ:03767831Оголошено5 черв. 17:57
Прийом пропозицій5 черв. 17:57 – 15 черв. 08:00Очікувана вартість325 248,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-28-007300-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивні товари
Очікувана вартість10 980,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-003907-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовари та допоміжні матеріали для психосоціальної підтримки (індивідуальна, групова робота, майстер - класи, розважальні заходи, групи взаємопідтримки) для ведення випадків для найбільш вразливих категорій сімей з дітьми, включно із реагування на обстріли, через Службу підтримки сімей з дітьми
Дніпровського міського центру соціальних служб, в рамках реалізації проекту «UKR/MOU20251181 Надання підтримки стосовно забезпечення соціальними послугами сімей з дітьми в місті Дніпро» Очікувана вартість1 535,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-002589-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з гімнастики художньої в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37420000 - 8 – Гімнастичний інвентар) (наказ 1649)
Ім'я:Градомська Людмила ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380932350431 ЄДРПОУ:03767831Оголошено20 трав. 10:31
Прийом пропозицій20 трав. 10:31 – 29 трав. 08:00Очікувана вартість325 248,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-11-000931-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з гімнастики художньої в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37420000 - 8 – Гімнастичний інвентар) (наказ 1649)
Ім'я:Градомська Людмила ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380932350431 ЄДРПОУ:03767831Оголошено11 трав. 09:34
Прийом пропозицій11 трав. 09:34 – 19 трав. 08:00Очікувана вартість325 248,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-01-003387-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з гімнастики художньої в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37420000 - 8 – Гімнастичний інвентар) (наказ 1649)
Ім'я:Градомська Людмила ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380932350431 ЄДРПОУ:03767831Оголошено1 трав. 11:01
Прийом пропозицій1 трав. 11:01 – 11 трав. 08:00Очікувана вартість325 248,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-20-004924-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з гімнастики художньої в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37420000 - 8 – Гімнастичний інвентар) (наказ 1649)
Ім'я:Градомська Людмила ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380932350431 ЄДРПОУ:03767831Оголошено20 квіт. 12:12
Прийом пропозицій20 квіт. 12:12 – 28 квіт. 08:00Очікувана вартість325 248,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась