Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37421000-5»

  • ID: UA-2026-08-26-011873-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Гімнастичний інвентар

    Ім'я:
    Дар'я Даниленко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380633970471 ЄДРПОУ:
    32835966
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 16:46

    Прийом пропозицій
    26 серп. 16:46 – 3 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    305 755,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    10 г. 20 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-006781-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Lanor м'який підлоговий мат (50*50*1см)

    Ім'я:
    Ганна Покаместова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380663923078 ЄДРПОУ:
    02141012
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 845,90 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-010886-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Мат-татамі

    Ім'я:
    Ірина Маковецька
    E-mail: [email protected] Телефон: +3805733663 ЄДРПОУ:
    43946762
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    31 920,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-008145-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Гімнастичний інвентар

    Ім'я:
    Савіцька Тетяна Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380683284213 ЄДРПОУ:
    04404556
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    16 668,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-005319-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Мат пвв пл.160 200*100*2

    Ім'я:
    Перцев Анатолій Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380503179896 ЄДРПОУ:
    38207509
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    27 500,00 грн

    без ПДВ
    Підписання форми оголошення звіту КЕП

  • ID: UA-2026-08-12-001303-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Гімнастичні мати (лот 1 – тренувальне татамі (37421000-5); лот 2 – татамі (37421000-5), код згідно ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 37420000-8 – Гімнастичний інвентар

    Ім'я:
    Ірина Федотова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380663304459 ЄДРПОУ:
    43996588
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 серп. 09:50

    Прийом пропозицій
    12 серп. 09:50 – 21 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    960 247,87 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-10-011079-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015: 37420000-8 — Гімнастичний інвентар (лава гімнастична, шведська стінка, мат гімнастичний)

    Ім'я:
    Ірина Гук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380504642836 ЄДРПОУ:
    14202233
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 серп. 17:13

    Прийом пропозицій
    10 серп. 17:13 – 18 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    224 380,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-07-003569-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Гімнастичний інвентар

    Ім'я:
    Юлія Іванова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380633970471 ЄДРПОУ:
    32835966
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 серп. 11:18

    Прийом пропозицій
    7 серп. 11:18 – 15 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    280 754,83 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-04-009768-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Килими борцівські змагальні, сертифіковані UWW для забезпечення підготовки та участі національних збірних команд України з боротьби вільної та греко-римської в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015:37420000-8: Гімнастичний інвентар), накази 3726, 4307

    Ім'я:
    Кравченко Євгеній Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:
    03767831
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 серп. 15:43

    Прийом пропозицій
    4 серп. 15:43 – 12 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    2 000 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-03-002774-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Мат гімнастичний та кільця гімнастичні

    Ім'я:
    Кукоцька Валентина Богданівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380501777287 ЄДРПОУ:
    41829167
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    19 750,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-23-009487-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Спортивний інвентар для закладів загальної середньої освіти ДК:021:2015 - 37420000-8 - Гімнастичний інвентар

    Ім'я:
    Литвин Ірина Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380635017851 ЄДРПОУ:
    05406623
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 лип. 15:41

    Прийом пропозицій
    23 лип. 15:41 – 31 лип. 11:00
    Очікувана вартість

    202 840,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-23-008392-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Татамі (від виробників, схвалених IJF 14 х 14 м) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з дзюдо в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37420000-8 — Гімнастичний інвентар) (3637)

    Ім'я:
    Ратушна Анжела Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 2890042 ЄДРПОУ:
    03767831
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 лип. 15:03

    Прийом пропозицій
    23 лип. 15:03 – 6 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    811 142,50 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-14-001224-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Татамі для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з кіокушин карате в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37420000-8 — Гімнастичний інвентар) (3702)

    Ім'я:
    Ратушна Анжела Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 2890042 ЄДРПОУ:
    03767831
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 лип. 09:44

    Прийом пропозицій
    14 лип. 09:44 – 22 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    139 110,83 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-01-007269-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Гімнастичні палиці та мати

    Ім'я:
    Мартинюк Оксана
    E-mail: [email protected] Телефон: 380967314342 ЄДРПОУ:
    22208853
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    17 810,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-30-009492-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Мат на вспіненій основі EVA SPORT 500 х 500 х 20 (жовто - зелений)

    Ім'я:
    Намеснікова Анжеліка Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969141434 ЄДРПОУ:
    44013857
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 920,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-25-007831-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Мат-татамі ластівчин хвіст, 40 мм

    Ім'я:
    Олена Олександрівна Кривенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380677591915 ЄДРПОУ:
    33329158
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 черв. 14:18

    Прийом пропозицій
    25 черв. 14:18 – 3 лип. 01:00
    Очікувана вартість

    124 200,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-16-009041-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Мати гімнастичні, шведська стінка

    Ім'я:
    Олена Яловіца
    E-mail: [email protected] Телефон: +380687434344 ЄДРПОУ:
    41341054
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    98 700,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-12-003130-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    інвентар для гімнастики за ДК021:2015- 37420000-8 Гімнастичний інвентар

    Ім'я:
    головний спеціаліст Терлецька Ілона Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380668133918 ЄДРПОУ:
    42760578
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    50 050,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-12-000025-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Татамі для КДЮСШ "Динамо"

    Ім'я:
    Півнева Наталя
    E-mail: [email protected] Телефон: 380960190318 ЄДРПОУ:
    26476487
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 черв. 04:18

    Прийом пропозицій
    12 черв. 04:18 – 20 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    492 800,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-10-007914-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Мат спортивний 400*200*20см

    Ім'я:
    Ніна Сакович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380679301801 Веб сайт:
    http://fastiv-rada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    03565564
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    68 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 45 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro