Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37416000-7»
-
ID: UA-2026-08-31-009148-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний комплекс
Очікувана вартість99 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000753-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 37410000-5 по ДК 021:2015 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (Спортивний інвентар).РПЗ -9.238.
Оголошено26 серп. 09:14
Прийом пропозицій26 серп. 09:14 – 3 вер. 10:00Очікувана вартість229 324,50 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-22-007422-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект кріпильних елементів для монтажу канатної смуги перешкод
Очікувана вартість15 197,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-002293-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ'ячі
Очікувана вартість19 881,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-001480-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнвентар для відпочинку та дозвілля
Ім'я:Максімчук Олеся АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382651192 Факс:+380382651192ЄДРПОУ:22774268Очікувана вартість16 144,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-27-000494-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнвентар для відпочинку та дозвілля – послуги з оренди пуфів (безкаркасних крісел-мішків) для облаштування ігрових просторів та зон відпочинку під час проведення «Дитячого форуму. Фестивалю промоції читання» 27-28 червня 2026 року за адресою: м. Львів, вул. Коперника, 17 (Львівський палац
мистецтв), у рамках стрічки календарного плану загальноміських централізованих заходів на 2026 рік «Іміджеві фестивальні заходи». Очікувана вартість9 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-003722-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнвентар для дозвілля
Очікувана вартість99 477,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-003654-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (Спортивний інвентар). РПЗ 2026: 9.238.
Ім'я:Савін Сергій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642412 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено16 черв. 11:08
Прийом пропозицій16 черв. 11:08 – 25 черв. 10:00Очікувана вартість229 324,50 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-11-013625-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрайкбольні кулі 0.25g 1 kg
Очікувана вартість69 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-013064-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК021:2015- 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі
Ім'я:головний спеціаліст Терлецька Ілона МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380668133918 ЄДРПОУ:42760578Очікувана вартість44 880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-013277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнвентар для відпочинку та дозвілля
Ім'я:Максімчук Олеся АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382651192 Факс:+380382651192ЄДРПОУ:22774268Очікувана вартість42 506,06 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-013452-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнвентар для відпочинку та дозвілля
Очікувана вартість11 972,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-11-004063-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ'яке покриття для підлоги (мат татамі ластівчин хвіст WCG EVA 1000*1000*30 мм)
Очікувана вартість65 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-22-003811-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовари для забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації: Матеріали і засоби для відновлення та розвитку ігрових та соціальних навичок в асортименті згідно з спеціфікацією, (номенклатурна позиція предмета закупівлі ДК: 021-2015: 3741 6000-7 «Інвентар для відпочинку та
дозвілля»), виробництво Україна Ім'я:Гречка Катерина БорисівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380953316422 Факс:+380563206617Веб сайт: ЄДРПОУ:37735655Очікувана вартість11 281,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-17-012587-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнвентар, ДК 021:2015 37416000-7 Інвентар для відпочинку та дозвілля
Очікувана вартість96 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-09-004768-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивне спорядження
Очікувана вартість26 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-27-007710-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРакетка для банбінтону Apacs Ferocious 22,волани пластикові для банбінтону Apacs 909
Очікувана вартість14 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-10-010257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнвентар для відпочинку та дозвілля
Ім'я:Нестеренко Зарема РафаеліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442593560 Факс:+380931245067ЄДРПОУ:08733788Очікувана вартість90 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-04-002875-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовари для забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації: Матеріали і засоби для відновлення та розвитку ігрових та соціальних навичок в асортименті згідно з спеціфікацією, (номенклатурна позиція предмета закупівлі ДК: 021-2015: 3741 6000-7 «Інвентар для відпочинку та
дозвілля»), виробництво Україна Ім'я:Гречка Катерина БорисівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380953316422 Факс:+380563206617Веб сайт: ЄДРПОУ:37735655Очікувана вартість17 710,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-31-006719-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнвентар для відпочинку та дозвілля
Очікувана вартість7 800,00 грн
з ПДВДодавання до звіту інформації про договір