Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37414200-5»
-
ID: UA-2026-08-28-004484-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015: 37414200-5 - Т ермоконтейнери
Очікувана вартість22 880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТермоконтейнери.
Оголошено24 серп. 16:37
Прийом пропозицій24 серп. 16:37 – 1 вер. 10:00Очікувана вартість279 899,50 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-008726-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермосумка 30 л для транспортування їжі
Очікувана вартість1 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-012395-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнери ізотермічні
Очікувана вартість38 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-001263-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермокружка (Код ДК 021:2015-( 37414000-3 - Спорядження для кемпінгу), (37414200-5 - Термоконтейнери))
Очікувана вартість22 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-004287-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермобокс
Ім'я:Дембіцька Майя ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380975505742 Факс:+380433762095ЄДРПОУ:00691820Очікувана вартість54 252,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-008954-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермосумка багаторазового застосування на 4 л; Термосумка багаторазового застосування на 9 л; Термосумка багаторазового застосування на 19 л; Термосумка багаторазового застосування на 42 л, код ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (37414200-5 Термоконтейнери)
Очікувана вартість29 838,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-006800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермокружка з логотипом (Державний бюджет)
Ім'я:Шарандіна Ольга ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380675015294 ЄДРПОУ:44550814Очікувана вартість69 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-002988-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи37414200-5 Термоконтейнери
Очікувана вартість1 259,58 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-010174-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 37414200-5 Термоконтейнери: ТЕРМОБОКС – 83 л. GGM GASTRO INTERNATIONAL
Очікувана вартість76 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-006900-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСумка-холодильник 9 л, 265х150х225 см, сіра, Arino
Ім'я:Марія КонстантиноваE-mail: [email protected] Телефон: +380487375415 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224809Очікувана вартість291,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-004293-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПодарункова продукція
Очікувана вартість19 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-08-006826-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСумка медична ТМ Colder згідно коду ДК 021:2015 – 37414200-5 «Термоконтейнери»
Очікувана вартість9 121,75 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-08-002527-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермокружка(Код ДК 021:2015- 37410000-5 - Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі, (37414200-5 - Термоконтейнери))
Очікувана вартість22 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-06-003084-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІзотермічний контейнер Pinnacle 4,5л
Очікувана вартість870,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-21-000288-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV) : 37414200-5 Термоконтейнери (Ізотермічний контейнер )
Очікувана вартість930,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-07-007359-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермоконтейнер 4,5л з холодоелементом ТМ HELIOS VIVUS 7002 (згідно коду ДК 021:2015 -37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі)
Очікувана вартість1 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-24-011295-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермосумка 19л -1 штука, термосумка 4л - 1 штука
Очікувана вартість8 870,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-13-005492-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермосумка багаторазового застосування 9-л (код ДК 021:2015 – 37414200-5 Термоконтейнери)
Очікувана вартість3 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-05-005358-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермосумка багаторазового застосування GLEWDOR 1.019.000. згідно з кодом ДК 021:2015 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (37414200-5 Термоконтейнери)
Очікувана вартість9 844,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro