Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37412000-9»
-
ID: UA-2026-08-25-006684-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВесло «Дракон» для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з веслування на човнах «Дракон» в міжнародних змаганнях у 2026 році (ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі) (наказ 2357)
Ім'я:Каліновська Наталія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442890042 ЄДРПОУ:03767831Оголошено25 серп. 13:22
Прийом пропозицій25 серп. 13:22 – 2 вер. 10:00Очікувана вартість455 802,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-11-002126-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар (м’ячі для водного поло KAP SEVEN)
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-005167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВодолазний гідрокостюм сухого типу
Очікувана вартість50 730,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-004978-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШлем водолазний Bare Elastek Dry
Очікувана вартість3 060,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-011489-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (Водолазне спорядження)
Оголошено5 серп. 16:45
Прийом пропозицій5 серп. 16:45 – 13 серп. 11:00Очікувана вартість427 083,33 грн
без ПДВПризупинено -
ID: UA-2026-08-04-010111-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМ’ячі для водного поло для КДЮСШ «Динамо»
Оголошено4 серп. 15:59
Прийом пропозицій4 серп. 15:59 – 12 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість14 166,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-31-009114-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСтартова планка для спини ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (37412000-9 Інвентар для водних видів спорту)
Оголошено31 лип. 19:07
Прийом пропозицій6 серп. 14:00 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість91 200,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-001963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системигідрокостюм чоловічий TYR Men's Hurricane Wetsuit Cat 3 Silver/Turg L
Очікувана вартість29 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-007664-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДощечки для плавання
Очікувана вартість8 300,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-006031-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (Водолазне спорядження)
Оголошено21 лип. 13:28
Прийом пропозицій21 лип. 13:28 – 29 лип. 11:00Очікувана вартість427 083,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-21-005557-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системигрузи свинцеві анатомічні та пояс Марсельський розгрузочний
Ім'я:Запрягайло Тетяна АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380956552934 ЄДРПОУ:33698735Очікувана вартість9 452,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-004822-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимаски та ласти
Ім'я:Запрягайло Тетяна АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380956552934 ЄДРПОУ:33698735Очікувана вартість12 684,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-011463-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВесло спортивне
Очікувана вартість80 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-007771-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015-37410000-5 - Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (Весло байдарочне дитяче)
Очікувана вартість60 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-009261-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиспортивний інвентар в асортименті
Ім'я:Світлана ФілоненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380577577227 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071139Очікувана вартість86 267,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-009999-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (Водолазне обладнання). РПЗ - 9.167
Ім'я:Савін Сергій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642412 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено22 черв. 15:23
Прийом пропозицій22 черв. 15:23 – 1 лип. 10:00Очікувана вартість20 383,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-19-009978-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (Весла для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Очікувана вартість2 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-008654-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (Bодолазне спорядження для філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено15 черв. 14:57
Прийом пропозицій15 черв. 14:57 – 23 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість395 856,01 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-12-010474-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінні предмети для забезпечення підготовки національної збірної команди України з воднолижного спорту до участі в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37410000-5 — Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі) (наказ 2357)
Ім'я:Каліновська Наталія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442890042 ЄДРПОУ:03767831Оголошено12 черв. 15:22
Прийом пропозицій12 черв. 15:22 – 22 черв. 10:00Очікувана вартість185 960,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-08-009662-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУОКЧР26Т – 085; 374100005 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (Сап дошки)
Очікувана вартість55 996,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro