Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37411300-5»
-
ID: UA-2026-08-31-006822-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомбінезони змагальні для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі скелетону в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37410000-5 — Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі) (наказ № 4463)
Ім'я:Градомська Людмила ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380932350431 ЄДРПОУ:03767831Оголошено31 серп. 14:31
Прийом пропозицій31 серп. 14:31 – 9 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-17-010158-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект лавинного спорядження АВС (лавинний датчик/біпер, лавинний щуп, лавинна лопата) згідно CPV за ДК 021:2015 код 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі.
Ім'я:Владислав СадварійE-mail: [email protected] Телефон: +380312669708 Веб сайт: ЄДРПОУ:38629032Оголошено17 серп. 15:57
Прийом пропозицій17 серп. 15:57 – 17 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-14-002889-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомбінезони змагальні для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі скелетону в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37410000-5 — Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі) (наказ № 4463)
Ім'я:Градомська Людмила ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380932350431 ЄДРПОУ:03767831Оголошено14 серп. 11:14
Прийом пропозицій14 серп. 11:14 – 25 серп. 08:00Очікувана вартість183 330,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-06-004113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомбінезони змагальні для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі скелетону в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37410000-5 — Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі) (наказ № 4463)
Ім'я:Градомська Людмила ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380932350431 ЄДРПОУ:03767831Оголошено6 серп. 12:00
Прийом пропозицій6 серп. 12:00 – 14 серп. 06:00Очікувана вартість183 330,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-13-005503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний зимовий інвентар та спорядження загального та спеціального призначення для учасників Дефлімпійських ігор (код ДК 021:2015 – 37410000-5 "Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі")
Оголошено13 трав. 12:08
Прийом пропозицій13 трав. 12:08 – 21 трав. 17:00Очікувана вартість17 872 594,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-30-010943-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний зимовий інвентар та спорядження загального та спеціального призначення для учасників Дефлімпійських ігор (код ДК 021:2015 – 37410000-5 "Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі")
Оголошено30 квіт. 17:23
Прийом пропозицій30 квіт. 17:23 – 8 трав. 18:00Очікувана вартість17 988 594,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-15-011982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний зимовий інвентар та спорядження для керлінгу для учасників Дефлімпійських ігор (код ДК 021:2015 – 37410000-5 "Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі")
Оголошено15 квіт. 16:30
Прийом пропозицій15 квіт. 16:30 – 24 квіт. 17:00Очікувана вартість1 200 040,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-14-009412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний зимовий інвентар та спорядження загального та спеціального призначення для учасників Дефлімпійських ігор (код ДК 021:2015 – 37410000-5 "Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі")
Оголошено14 квіт. 15:51
Прийом пропозицій14 квіт. 15:51 – 23 квіт. 17:00Очікувана вартість17 988 594,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-03-010302-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомбінезон спортивний зимовий
Очікувана вартість12 636,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-20-012792-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗимове верхолазне спорядження
Оголошено20 лют. 17:25
Прийом пропозицій20 лют. 17:25 – 2 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість145 764,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-01-23-017842-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗимове верхолазне спорядження
Оголошено23 січ. 18:20
Прийом пропозицій23 січ. 18:20 – 31 січ. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість145 764,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-12-24-007706-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний зимовий одяг
Очікувана вартість23 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-16-012689-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системинаколінники спортивні ДК 021:2015:37411300-5 - Спортивні зимові одяг та спорядження
Очікувана вартість6 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-11-017732-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«ХОКЕЙНИЙ ІНВЕНТАР» (ДК 021:2015-37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі)
Оголошено11 груд. 2025 15:45
Прийом пропозицій11 груд. 2025 15:45 – 19 груд. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість649 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-10-003297-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКуртки лижні
Очікувана вартість70 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-09-022739-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТермобілизна для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України із санного спорту в ХХV зимових Олімпійських іграх 2026 року в мм. Мілан та Кортіна-д'Ампеццо (Італійська Республіка) ДК 021:2015:37410000-5: Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі) наказ 6269
Оголошено9 груд. 2025 22:19
Прийом пропозицій9 груд. 2025 22:19 – 17 груд. 2025 10:00Очікувана вартість65 800,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-09-014498-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШолом захисний спортивний для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди з лижних гонок в ХХV зимових Олімпійських іграх 2026 року в мм. Мілан та Кортіна-д'Ампеццо (Італійська Республіка), ДК 021:2015: 37410000-5 - Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі, наказ 4092
Ім'я:Кравченко Євгеній ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:03767831Оголошено9 груд. 2025 14:50
Прийом пропозицій9 груд. 2025 14:50 – 17 груд. 2025 09:00Очікувана вартість43 750,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-12-05-018420-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗимовий спортивний одяг для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України із санного спорту в ХХV зимових Олімпійських іграх 2026 року в мм. Мілан та Кортіна-д'Ампеццо (Італійська Республіка) та інших міжнародних змаганнях (ДК 021:2015:37410000-5: Інвентар для спортивних
ігор на відкритому повітрі) накази 6269 та 6286 Оголошено5 груд. 2025 19:48
Прийом пропозицій5 груд. 2025 19:48 – 15 груд. 2025 10:00Очікувана вартість1 207 878,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-27-016866-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗимовий спортивний одяг для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України із санного спорту в ХХV зимових Олімпійських іграх 2026 року в мм. Мілан та Кортіна-д'Ампеццо (Італійська Республіка) та інших міжнародних змаганнях (ДК 021:2015:37410000-5: Інвентар для спортивних
ігор на відкритому повітрі) накази 6269 та 6286 Оголошено27 лист. 2025 17:04
Прийом пропозицій27 лист. 2025 17:04 – 5 груд. 2025 10:00Очікувана вартість1 273 678,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-11-18-005746-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний одяг та аксесуари спеціального призначення для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з гірськолижного спорту в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015:37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі) (наказ 5430)
Оголошено18 лист. 2025 11:35
Прийом пропозицій18 лист. 2025 11:35 – 26 лист. 2025 10:00Очікувана вартість743 449,00 грн
з ПДВЗавершена