Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37411000-2»
-
ID: UA-2026-08-31-007865-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПолози для скелетона для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з скелетона в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37410000-5 — Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі) (наказ № 4490)
Ім'я:Градомська Людмила ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380932350431 ЄДРПОУ:03767831Оголошено31 серп. 15:46
Прийом пропозицій31 серп. 15:46 – 9 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-006822-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомбінезони змагальні для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі скелетону в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37410000-5 — Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі) (наказ № 4463)
Ім'я:Градомська Людмила ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380932350431 ЄДРПОУ:03767831Оголошено31 серп. 14:31
Прийом пропозицій31 серп. 14:31 – 9 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-17-010158-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект лавинного спорядження АВС (лавинний датчик/біпер, лавинний щуп, лавинна лопата) згідно CPV за ДК 021:2015 код 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі.
Ім'я:Владислав СадварійE-mail: [email protected] Телефон: +380312669708 Веб сайт: ЄДРПОУ:38629032Оголошено17 серп. 15:57
Прийом пропозицій17 серп. 15:57 – 17 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-20-008700-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПолози для скелетона для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з скелетона в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37410000-5 — Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі) (наказ № 4490)
Оголошено20 серп. 14:45
Прийом пропозицій20 серп. 14:45 – 28 серп. 10:00Очікувана вартість240 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-002889-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомбінезони змагальні для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі скелетону в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37410000-5 — Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі) (наказ № 4463)
Ім'я:Градомська Людмила ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380932350431 ЄДРПОУ:03767831Оголошено14 серп. 11:14
Прийом пропозицій14 серп. 11:14 – 25 серп. 08:00Очікувана вартість183 330,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-008597-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКовзани
Оголошено12 серп. 15:17
Прийом пропозицій12 серп. 15:17 – 20 серп. 12:00Очікувана вартість155 346,78 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-11-004251-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПолози для скелетона для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з скелетона в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37410000-5 — Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі) (наказ № 4490)
Ім'я:Градомська Людмила ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380932350431 ЄДРПОУ:03767831Оголошено11 серп. 12:16
Прийом пропозицій11 серп. 12:16 – 20 серп. 08:00Очікувана вартість240 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-06-004113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомбінезони змагальні для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі скелетону в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37410000-5 — Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі) (наказ № 4463)
Ім'я:Градомська Людмила ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380932350431 ЄДРПОУ:03767831Оголошено6 серп. 12:00
Прийом пропозицій6 серп. 12:00 – 14 серп. 06:00Очікувана вартість183 330,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-005087-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПолози для скелетона для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з скелетона в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37410000-5 — Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі) (наказ № 4490)
Ім'я:Градомська Людмила ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380932350431 ЄДРПОУ:03767831Оголошено3 серп. 13:03
Прийом пропозицій3 серп. 13:03 – 11 серп. 08:00Очікувана вартість240 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-17-009527-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі
Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-005503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний зимовий інвентар та спорядження загального та спеціального призначення для учасників Дефлімпійських ігор (код ДК 021:2015 – 37410000-5 "Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі")
Оголошено13 трав. 12:08
Прийом пропозицій13 трав. 12:08 – 21 трав. 17:00Очікувана вартість17 872 594,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-08-008269-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикрюки хокейні згідно коду ДК 021:2015 - 37411230-3 Хокейні ключки
Очікувана вартість12 025,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-30-010943-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний зимовий інвентар та спорядження загального та спеціального призначення для учасників Дефлімпійських ігор (код ДК 021:2015 – 37410000-5 "Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі")
Оголошено30 квіт. 17:23
Прийом пропозицій30 квіт. 17:23 – 8 трав. 18:00Очікувана вартість17 988 594,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-15-011982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний зимовий інвентар та спорядження для керлінгу для учасників Дефлімпійських ігор (код ДК 021:2015 – 37410000-5 "Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі")
Оголошено15 квіт. 16:30
Прийом пропозицій15 квіт. 16:30 – 24 квіт. 17:00Очікувана вартість1 200 040,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-14-009412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний зимовий інвентар та спорядження загального та спеціального призначення для учасників Дефлімпійських ігор (код ДК 021:2015 – 37410000-5 "Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі")
Оголошено14 квіт. 15:51
Прийом пропозицій14 квіт. 15:51 – 23 квіт. 17:00Очікувана вартість17 988 594,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-20-007834-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар для зимових видів спорту
Ім'я:Мельник Оксана БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380342551951 Факс:+380342551951ЄДРПОУ:22179896Очікувана вартість9 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-20-007035-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛижні кріплення
Ім'я:Мельник Оксана БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380342551951 Факс:+380342551951ЄДРПОУ:22179896Очікувана вартість10 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-18-003385-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШайба хокейна Official Rubena
Ім'я:Тищенко Юлія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380456397995 Веб сайт: ЄДРПОУ:38452340Очікувана вартість7 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-18-002930-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлючка хокейна дитяча
Ім'я:Тищенко Юлія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380456397995 Веб сайт: ЄДРПОУ:38452340Очікувана вартість56 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-16-008428-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМазі та парафіни для лиж
Очікувана вартість44 118,85 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro