Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37400000-2»
-
ID: UA-2026-09-04-012670-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПрофесійна механічна безмоторна бігова доріжка Rogua Woodway Curve LTG
Оголошено4 вер. 16:41
Прийом пропозицій10 вер. 15:00 – 15 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-012423-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДрабина стінова (шведська стінка)
Оголошено4 вер. 16:23
Прийом пропозицій10 вер. 10:00 – 15 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-03-015436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКомплекти для страйкболу
Оголошено3 вер. 23:39
Прийом пропозицій11 вер. 00:00 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-014664-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕспандер для КДЮСШ «Динамо»
Оголошено3 вер. 19:33
Прийом пропозицій3 вер. 19:33 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-014500-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМ’ячі для водного поло для КДЮСШ «Динамо»
Оголошено3 вер. 18:51
Прийом пропозицій3 вер. 18:51 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-013932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГирі класичні 24 кг, гирі класичні 16 кг, гантельний ряд зі стійкою, штанга 127 кг олімпійська
Оголошено3 вер. 17:17
Прийом пропозицій3 вер. 17:17 – 19 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-09-03-013930-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФітнес станція, бігова доріжка електрична
Оголошено3 вер. 17:14
Прийом пропозицій3 вер. 17:14 – 19 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-09-03-012701-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТарілки стендові Eurotarget Standart
Оголошено3 вер. 16:21
Прийом пропозицій9 вер. 00:00 – 12 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-010309-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТатамі (від виробників, схвалених IJF 14 х 14 м) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з дзюдо в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37420000-8 — Гімнастичний інвентар) (3637)
Оголошено3 вер. 15:10
Прийом пропозицій3 вер. 15:10 – 23 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-03-008970-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАксесуари спеціального призначення для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з тхеквандо (ВТФ) у міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37430000-1 Інвентар для боксу) (3730)
Оголошено3 вер. 14:31
Прийом пропозицій3 вер. 14:31 – 22 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-03-008361-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015 - 37430000-1 – (Інвентар для бойових мистецтв)
Ім'я:Євдокимов Анатолій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380992080939 ЄДРПОУ:08335007Оголошено3 вер. 14:10
Прийом пропозицій9 вер. 14:15 – 12 вер. 14:15 -
ID: UA-2026-09-03-005654-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнвентар довгострокового використання для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі стрільби з лука в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015:37460000-0: Ігри на влучність, настільні ігри та інвентар (наказ 4284)
Оголошено3 вер. 12:08
Прийом пропозицій3 вер. 12:08 – 19 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-03-004812-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГребний тренажер аеродинамічний з телеметричним поясом (код 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника )
Оголошено3 вер. 11:39
Прийом пропозицій3 вер. 11:39 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-005910-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (Гідрокостюм Viking(або еквівалент))
Оголошено2 вер. 12:53
Прийом пропозицій2 вер. 12:53 – 18 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-02-001741-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект вуличних тренажерів код ДК 021:2015:37440000-4
Оголошено2 вер. 10:08
Прийом пропозицій2 вер. 10:08 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-002683-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди України з акробатичного рок-н-ролу до участі в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу) (наказ 2357)
Ім'я:Каліновська Наталія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442890042 ЄДРПОУ:03767831Оголошено1 вер. 11:12
Прийом пропозицій1 вер. 11:12 – 17 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-001637-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний комплекс (зі встановленням)
Оголошено1 вер. 10:23
Прийом пропозицій1 вер. 10:23 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013403-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінні предмети та інвентар для національної збірної команди України з брейкінгу для участі у IV літніх Юнацьких Олімпійських іграх у м. Дакар (Республіка Сенегал) (ДК 021:2015:37450000-7: Спортивний інвентар для полів і кортів), наказ 3371
Ім'я:Кравченко Євгеній ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:03767831Оголошено31 серп. 22:04
Прийом пропозицій31 серп. 22:04 – 10 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-012949-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 37440000-4 Інвентар для фітнесу (тринажери )
Оголошено31 серп. 20:13
Прийом пропозицій31 серп. 20:13 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012062-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 37400000-2 Спортивні товари та інвентар (Обладнання для комплексної функціональної діагностики (VALD))
Оголошено31 серп. 18:37
Прийом пропозицій31 серп. 18:37 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення