Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37321700-1»
-
ID: UA-2026-08-06-003486-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиП"юпітер
Очікувана вартість1 290,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-004785-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПюпітри,стійка для клавішних інструментів
Ім'я:Оксана НицькоE-mail: [email protected] Телефон: +380936103225, +380662658018, +380631983739 ЄДРПОУ:23971189Очікувана вартість42 027,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-000323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання музичних аксесуарів та обладнання, за кодом ДК 021-2015 (CPV): 37321700-1 Підставки для музичних інструментів або пюпітри.
Очікувана вартість7 765,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-008200-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи37320000-7 Частини та приладдя до музичних інструментів (37321100-5 Метрономи, 37321400-8 Струни чи плектри, 37321700-1 Підставки для музичних інструментів або пюпітри)
Очікувана вартість18 148,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-006239-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПюпітр
Очікувана вартість2 530,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-003031-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПюпітр Soundking DF013B
Очікувана вартість21 998,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-07-000222-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікрофонні стійки - журавлі
Очікувана вартість4 194,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-21-009327-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідставки для музичних інструментів або пюпітри (ДК 021:2015 - 37321700-1)
Очікувана вартість4 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-012158-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини та приладдя до барабана
Очікувана вартість21 248,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-011269-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системистійка для сценічного цифрового піаніно
Очікувана вартість9 729,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-30-008744-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 37320000-7 Частини та приладдя до музичних інструментів (Підставка під ногу, Пюпітри, Струни для домри набір)
Очікувана вартість32 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-23-010465-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПюпітр для музиканта
Очікувана вартість1 870,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-21-011612-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини та приладдя до музичних інструментів
Ім'я:Шелудько Алла АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380577258400 Факс:+38 (057) 725-8400ЄДРПОУ:02146297Очікувана вартість4 030,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-15-013164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипридбання пюпітрів
Ім'я:Чоботок Руслана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380974922312 ЄДРПОУ:26256300Очікувана вартість16 290,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-03-006419-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтійка клавішна
Очікувана вартість1 551,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-02-010052-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПюпітр концертний
Очікувана вартість4 074,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-22-018248-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПюпітр SOUNDKING SKDF013B
Очікувана вартість17 368,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-22-003970-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПюпітр оркестровий SOUNDKING DF013B
Очікувана вартість12 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-27-018114-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями37320000-7 Частини та приладдя до музичних інструментів (37321300-7 Приладдя до струнних інструментів; 37321400-8 Струни чи плектри; 37321500-9 Приладдя до ударних інструментів; 37321700-1 Підставки для музичних інструментів або пюпітри; 37322000-1 Деталі музичних інструментів)
Ім'я:Козляєва Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442070992 Веб сайт: ЄДРПОУ:37485417Оголошено27 лист. 2025 19:30
Прийом пропозицій27 лист. 2025 19:30 – 5 груд. 2025 10:00Очікувана вартість70 187,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-20-015602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтійки для бандури. Код ДК 021:2015- 37320000-7 Частини та приладдя до музичних інструментів
Ім'я:Костецька Людмила МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380324754436 Веб сайт: ЄДРПОУ:02229209Очікувана вартість48 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro