Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37321600-0»
-
ID: UA-2026-07-27-011201-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи37320000-7 Частини та приладдя до музичних інструментів (аксесуари для музичного обладнання)
Очікувана вартість23 520,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-005608-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системинабори пюпітрів оркестрових з візком
Ім'я:Яцук-Штанько Вікторія ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380445299254 Веб сайт: ЄДРПОУ:05509524Очікувана вартість85 251,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-24-003234-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемінь для саксофона, мундштук (ЄЗС ДК:021:2015:37320000-7Частини та приладдя до музичних інструментів)
Очікувана вартість13 606,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-20-010998-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемені для баяна
Очікувана вартість1 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-17-014822-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 37320000-7 - Частини та приладдя до музичних інструментів (Чохол для класичної гітари)
Очікувана вартість1 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-09-000479-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір чохлів для барабанів ТАМА DSS 52К; набір пластиків REMO РР0270 РS для барабанів
Очікувана вартість16 060,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-06-006473-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЧастини та приладдя до музичних інструментів
Оголошено6 бер. 12:52
Прийом пропозицій12 бер. 00:00 – 16 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість98 410,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-02-002006-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧохли для акустичних систем
Очікувана вартість23 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-04-018127-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтруни та чохли
Очікувана вартість20 720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-01-014002-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системичохли для бандури утеплені
Очікувана вартість3 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-17-006496-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧохол для акустичної гітари, Класифікатор ДК 021:2015 код 37320000-7 - Частини та приладдя до музичних інструментів
Очікувана вартість1 341,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-06-013840-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧохол для віолончелі
Очікувана вартість2 345,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-21-014091-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧохол до бандури та струни для гітари
Очікувана вартість6 943,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-14-011314-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКейс
Очікувана вартість7 090,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-11-007056-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями37320000-7 Частини та приладдя до музичних інструментів (37321100-5 Метрономи; 37321300-7 Приладдя до струнних інструментів; 37321400-8 Струни чи плектри; 37321500-9 Приладдя до ударних інструментів; 37321600-0 Чохли, футляри чи приладдя до музичних інструментів; 37321700-1 Підставки для музичних
інструментів або пюпітри; 37322000-1 Деталі музичних інструментів; 37322300-4 Мундштуки) Оголошено11 вер. 2025 13:46
Прийом пропозицій11 вер. 2025 13:46 – 19 вер. 2025 10:00Очікувана вартість235 716,72 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-09-04-013407-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 37320000-7 Частини та приладдя до музичних інструментів (Чохли для баянів та смичок)
Очікувана вартість6 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-14-004277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКейси
Очікувана вартість80 780,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-01-004265-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКейс для мікшерного пульта
Очікувана вартість19 910,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-27-002467-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання чохла для баяна з утеплювачем 30мм.
Очікувана вартість2 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-17-014448-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПриладдя до музичних інструментів ( гітарний процессор, камертон, медіатор, пюпітр, стійка для гитари,чохол для електрогитари,каподастр, підставка для ніг піаністі)
Очікувана вартість22 020,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro