Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37321400-8»
-
ID: UA-2026-08-06-005561-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:37320000-7 Частини та приладдя до музичних інструментів (Струни для гітари, набір; Струни для скрипки, набір; Струни для гітари)
Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-009638-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтруни для гітари, тростини для саксофона, палички барабанні, пластик барабанний, код ДК 021:2015 37320000-7 - Частини та приладдя до музичних інструментів
Очікувана вартість2 420,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-010446-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтруни, смички, каніфоль до музичної техніки. Код ДК 021:2015 - 37320000-7 Частини та приладдя до музичних інструментів
Ім'я:Костецька Людмила МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380324754436 Веб сайт: ЄДРПОУ:02229209Очікувана вартість10 702,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-008200-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи37320000-7 Частини та приладдя до музичних інструментів (37321100-5 Метрономи, 37321400-8 Струни чи плектри, 37321700-1 Підставки для музичних інструментів або пюпітри)
Очікувана вартість18 148,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-003339-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 37320000-7 Частини та приладдя до музичних інструментів (Струни для гітар та скрипки)
Очікувана вартість3 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-009403-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання струн для фортепіано
Очікувана вартість2 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-008471-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтруни для класичної гітари
Ім'я:Галина МиргородськаE-mail: [email protected] Телефон: +380536321553 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382895Очікувана вартість2 676,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-009867-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 37320000-7 Частини та приладдя до музичних інструментів (Струни до музичних інструментів)
Очікувана вартість1 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-010068-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтруни для контрабаса - 1 комплект
Очікувана вартість1 931,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-013620-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтруни
Очікувана вартість12 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-002662-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект струн для бандури.
Очікувана вартість14 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-005761-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект струн для бандури Чернігівської (37321400-8)
Ім'я:Сафьянік Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380951446004 ЄДРПОУ:36416170Очікувана вартість25 340,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-011473-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикомплекти струн
Очікувана вартість6 595,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-30-008744-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 37320000-7 Частини та приладдя до музичних інструментів (Підставка під ногу, Пюпітри, Струни для домри набір)
Очікувана вартість32 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-28-003971-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтруни
Очікувана вартість7 198,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-08-001886-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини та приладдя до музичних інструментів для Хмельницької школи мистецтв "Заріччя"
Очікувана вартість6 810,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-17-008912-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧастини та приладдя до музичних інструментів
Оголошено17 бер. 14:26
Прийом пропозицій17 бер. 14:26 – 29 бер. 01:00Очікувана вартість300 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-06-006473-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЧастини та приладдя до музичних інструментів
Оголошено6 бер. 12:52
Прийом пропозицій12 бер. 00:00 – 16 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість98 410,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-30-013793-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплекти струн
Очікувана вартість55 391,10 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-22-014827-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтруни
Очікувана вартість1 319,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro