Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37312000-8»
-
ID: UA-2026-08-20-008478-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитруба профільна 50х25 мм 2,0 мм,6м
Ім'я:Вітковська Людмила СтаніславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380977701440 Факс:+380435721130ЄДРПОУ:32908934Очікувана вартість99 799,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-010010-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба Roy Benson
Очікувана вартість20 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-001609-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиAlto Horn Альт помповий
Очікувана вартість45 702,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-001143-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТенор Roy Benson
Очікувана вартість48 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-010261-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитруба
Ім'я:Запрягайло Тетяна АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380956552934 ЄДРПОУ:33698735Очікувана вартість260,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-003480-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання музичних інструментів для Муніципального естрадно-духового оркестру «Стрий» в т.ч. сузафону MAXTONE, малого барабану YAMAHA, тенор саксофону YAMAHA
Ім'я:Пістракевич Орест МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: +380989220726 ЄДРПОУ:44390125Очікувана вартість290 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-004475-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання музичних інструментів для Муніципального естрадно-духового оркестру «Стрий» в т.ч. сузафону MAXTONE, малого барабану YAMAHA, тенор саксофону YAMAHA
Ім'я:Пістракевич Орест МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: +380989220726 ЄДРПОУ:44390125Оголошено17 черв. 11:39
Прийом пропозицій17 черв. 11:39 – 25 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість290 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-02-012569-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДуховий інструмент (альт саксофон)
Оголошено2 черв. 16:43
Прийом пропозицій2 черв. 16:43 – 10 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість50 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-11-008780-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДухові музичні інструменти
Очікувана вартість98 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-06-001129-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання сузафону для Муніципального естрадно-духового оркестру «Стрий»
Ім'я:Пістракевич Орест МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: +380989220726 ЄДРПОУ:44390125Оголошено6 трав. 09:33
Прийом пропозицій6 трав. 09:33 – 14 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість290 000,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-05-04-007195-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВалторна YAMAHA
Очікувана вартість76 990,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-16-002129-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитруба металічна
Очікувана вартість23 190,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-23-011372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМузичні інструменти
Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-04-004843-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТромбон (ЄЗС ДК:021:2015:37310000-4 Музичні інструменти)
Очікувана вартість20 242,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-02-013817-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба Roy Benson C-truwet
Очікувана вартість21 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-06-005762-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСаксафон (ЄЗС ДК:021:2015:Музичні інструменти)
Очікувана вартість24 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-22-017376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДимоходні труби для газового конвектора
Очікувана вартість600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-20-000197-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвистулька глиняна 6,5*8*3,5см
Ім'я:Ткаченко Дмитро ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380634101308 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість1 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-17-006203-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 37310000-4 Музичні інструменти (альтгорн з кейсом J.MICHEL AH-500)
Очікувана вартість27 849,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-08-006325-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруби,профіль
Ім'я:Наталя ВедькалE-mail: [email protected] Телефон: +380952598029, +38092598029 ЄДРПОУ:02541757Очікувана вартість4 503,24 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro