Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37311200-3»
-
ID: UA-2026-08-26-009122-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАкордеон Вельтмейстер за кодом ДК 021:2015:37311200-3 Акордеони
Очікувана вартість52 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-09-005947-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАкордеон
Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-20-005932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМузичні інструменти (акордеони, бандури). Код ДК 021:2015 - 37310000-4: Музичні інструменти
Ім'я:Костецька Людмила МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380324754436 Веб сайт: ЄДРПОУ:02229209Очікувана вартість382 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-03-008878-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМузичні інструменти (акордеони, бандури). Код ДК 021:2015 - 37310000-4: Музичні інструменти
Ім'я:Костецька Людмила МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380324754436 Веб сайт: ЄДРПОУ:02229209Оголошено3 лист. 2025 14:27
Прийом пропозицій3 лист. 2025 14:27 – 12 лист. 2025 10:00Очікувана вартість391 500,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-10-03-007330-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи373111200-3 Акордеони (закупівля музичних інструментів акордеони, баян)
Очікувана вартість49 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-17-007076-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАкордеон Multimeter 4/4
Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-05-002015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМузичні інструменти: акордеон (вживаний), мікрофон AKG, мікрофон tt laner
Ім'я:Пшиворський Ярослав ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380686686405 ЄДРПОУ:05463294Очікувана вартість41 106,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-11-29-016253-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАкордеон за кодом ДК 021:2015 37311200-3 Акордеони
Очікувана вартість22 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-11-12-012062-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІталiйський кнопковий акордеон (баян) Bugari Curtinі в комплекті з ременями та чохлом.
Очікувана вартість95 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-09-09-014026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМузичні інструменти
Очікувана вартість30 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-06-07-005515-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання Акордеону Weltmeister 80 басів для Стрийської дитячої музичної школи ім.О.Нижанківського
Ім'я:Сиротюк Людмила ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380993461613 ЄДРПОУ:22425102Оголошено7 черв. 2024 12:34
Прийом пропозицій7 черв. 2024 12:34 – 15 черв. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість50 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-04-17-012765-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015: 37310000-4–Музичні інструменти)». Деталізований CPV код та його назва: Кнопковий акордеон (баян) FisItalia "52.34-FB" готово-виборний (convertor) 87/120 або еквівалент (ДК 021:2015 – 37311200-3 – Акордеони), Кнопковий акордеон FisItalia "46.24-FB" готово-виборний (convertor)
77/108 або еквівалент (ДК 021:2015 – 37311200-3 – Акордеони), Кнопковий готово-виборний aкордеон (баян) “Galicia C"61/120 або еквівалент (ДК 021:2015 – 37311200-3 – Акордеони) Оголошено17 квіт. 2024 17:31
Прийом пропозицій17 квіт. 2024 17:31 – 25 квіт. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість520 190,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-03-26-011427-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАкордеон “Weltmeister Meteor”. Код ДК 021:2015 - 37310000-4: Музичні інструменти
Ім'я:Костецька Людмила МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380324754436 Веб сайт: ЄДРПОУ:02229209Очікувана вартість22 770,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-03-22-000022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДитячий аккордеон (37310000-4 Музичні інструменти)
Очікувана вартість18 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-10-26-008576-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНімецький акордеон "Weltmeister"
Ім'я:Ричель Марія ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380326430079,380326421130 ЄДРПОУ:44011315Очікувана вартість19 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-10-12-002295-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАкордеон WELTMEISTER Stella
Очікувана вартість9 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-10-05-004567-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи37310000-4 Музичні інструменти
Очікувана вартість38 525,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-09-12-014036-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМузичні інструменти
Ім'я:Харамбура Людмила ЗіновіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380971731502 ЄДРПОУ:43983783Оголошено12 вер. 2023 18:43
Прийом пропозицій12 вер. 2023 18:43 – 20 вер. 2023 18:48Очікувана вартість669 579,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2023-08-22-004362-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБаян
Очікувана вартість54 953,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-07-11-012391-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАкордеон "Weltmeister Diana"
Ім'я:Степанкова Вікторія ГергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380668293299 ЄДРПОУ:44401869Очікувана вартість33 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro