Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37310000-4»
-
ID: UA-2026-08-31-009317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБандури різних типів: дитяча чернігівського типу, учнівська «Легенда», концертна професійна «Перлина» або еквіваленти
Оголошено31 серп. 15:55
Прийом пропозицій31 серп. 15:55 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-004547-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМузичні інструменти
Ім'я:Кропивницька Наталія БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380967427164 ЄДРПОУ:45963617Оголошено28 серп. 12:15
Прийом пропозицій28 серп. 12:15 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-003043-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАкустичний рояль
Оголошено25 серп. 10:54
Прийом пропозицій25 серп. 10:54 – 6 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2020-10-27-002735-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиМузичні інструменти (роялі і піаніно) код за ДК021-2015: 37310000-4 –«Музичні інструменти»
Ім'я:Світлана СтанкевичE-mail: [email protected] Телефон: +380972729352 Веб сайт: ЄДРПОУ:02214254Оголошено27 жовт. 2020 10:54
Прийом пропозицій27 жовт. 2020 10:54 – 12 лист. 2020 16:00 -
ID: UA-2026-09-03-012024-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМузичні інструменти (нд/угорники, бюджет участі 70/30) Баян «Україна»
Ім'я:Заремба Соломія РостиславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380342754544 ЄДРПОУ:40293230Очікувана вартість63 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-011279-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015:37310000-4 Музичні інструменти (цифрове піаніно)
Очікувана вартість52 380,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-011006-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015:37310000-4 Музичні інструменти (ефоніум)
Очікувана вартість44 326,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-010723-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015:37310000-4 Музичні інструменти (електрогітара)
Очікувана вартість14 532,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-010482-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015:37310000-4 Музичні інструменти (ксилофон)
Очікувана вартість85 990,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-005673-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПан-флейта
Очікувана вартість15 585,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-003733-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиальтсаксафон, пан-флейт
Очікувана вартість60 163,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-000802-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГлюкофон маленький 16 см.
Очікувана вартість1 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003098-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи37310000-4 Музичні інструменти (мисливський ріжок)
Очікувана вартість9 764,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000780-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАкустична ударна установка TAMA Stagestar ST52H5C-SEM
Очікувана вартість37 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000720-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТарілки хай-хет SABIAN SBR 1402 14’’ SBr Hats, тарілка креш SABIAN SBR 1606 16’’ SBr Сrash, барабанні палички PROMARK L.A. SPECIAL 5A
Очікувана вартість10 209,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005525-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБандура Чернігівська
Очікувана вартість19 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003210-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСинтезатор повно розмірний
Очікувана вартість12 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012232-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСинтезатор
Очікувана вартість57 117,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011989-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМузичні інструменти
Оголошено27 серп. 17:22
Прийом пропозицій27 серп. 17:22 – 4 вер. 09:00Очікувана вартість237 980,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-26-009468-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБаян за кодом ДК 021:2015:37311000-1 Клавішні інструменти
Очікувана вартість15 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro