Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37300000-1»
-
ID: UA-2026-08-31-009317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБандури різних типів: дитяча чернігівського типу, учнівська «Легенда», концертна професійна «Перлина» або еквіваленти
Оголошено31 серп. 15:55
Прийом пропозицій31 серп. 15:55 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-004547-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМузичні інструменти
Ім'я:Кропивницька Наталія БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380967427164 ЄДРПОУ:45963617Оголошено28 серп. 12:15
Прийом пропозицій28 серп. 12:15 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-011989-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМузичні інструменти
Оголошено27 серп. 17:22
Прийом пропозицій27 серп. 17:22 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-26-001557-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектроскрипка Yamaha SV250 4-струнна у комплекті з професійним смичком та кейсом або еквівалент
Оголошено26 серп. 10:00
Прийом пропозицій26 серп. 10:00 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-003043-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАкустичний рояль
Оголошено25 серп. 10:54
Прийом пропозицій25 серп. 10:54 – 6 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2020-10-27-002735-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиМузичні інструменти (роялі і піаніно) код за ДК021-2015: 37310000-4 –«Музичні інструменти»
Ім'я:Світлана СтанкевичE-mail: [email protected] Телефон: +380972729352 Веб сайт: ЄДРПОУ:02214254Оголошено27 жовт. 2020 10:54
Прийом пропозицій27 жовт. 2020 10:54 – 12 лист. 2020 16:00 -
ID: UA-2017-05-22-001242-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгимузичні інструменти
Оголошено22 трав. 2017 14:15
Прийом пропозицій22 трав. 2017 14:15 – 12 черв. 2017 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-003098-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи37310000-4 Музичні інструменти (мисливський ріжок)
Очікувана вартість9 764,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000780-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАкустична ударна установка TAMA Stagestar ST52H5C-SEM
Очікувана вартість37 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000720-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТарілки хай-хет SABIAN SBR 1402 14’’ SBr Hats, тарілка креш SABIAN SBR 1606 16’’ SBr Сrash, барабанні палички PROMARK L.A. SPECIAL 5A
Очікувана вартість10 209,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005525-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБандура Чернігівська
Очікувана вартість19 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003210-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСинтезатор повно розмірний
Очікувана вартість12 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001526-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини та приладдя до музичних інструментів
Очікувана вартість46 590,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012232-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСинтезатор
Очікувана вартість57 117,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-009468-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБаян за кодом ДК 021:2015:37311000-1 Клавішні інструменти
Очікувана вартість15 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-009444-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКаніфоль:PIRASTRO Eudoxa,PIRASTRO Oliv Evah Pirazzi,PIRASTRO Evah Pirazzi Gold,POP'S BASS ROSIN; Струни:THOMASTIK Dominant (medium) 4/4,THOMASTIK Vision Solo 4/4,PIRASTRO Evah Pirazzi (medium) 4/4,THOMASTIK Dominant (medium) 4/4;Тростина VANDOREN CR194,Мастило YAMAHA Slide, Grease Synthetic,Змазка
VANDOREN CG100,Наліпка VANDOREN VMC6+,Масло LA TROMBA T1 Valve Oil with Silicone 63 мл Ім'я:Івасюк Марія ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442369606 Факс:+380442369606ЄДРПОУ:02224525Очікувана вартість30 907,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-009122-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАкордеон Вельтмейстер за кодом ДК 021:2015:37311200-3 Акордеони
Очікувана вартість52 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005945-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015:37320000-7 - Приладдя до музичних інструментів Відповідний Код ДК 021:2015:373217001-Підставки для музичних інструментів або пюпітри
Очікувана вартість25 140,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005930-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМузичні інструменти
Очікувана вартість5 670,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-013891-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання глюкофону
Ім'я:Чернякова Марія АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380664465986 Факс:+380544254902ЄДРПОУ:44040021Очікувана вартість5 195,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro