Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37000000-8»
-
ID: UA-2026-09-02-009320-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОплата видатків з благоустрою населених пунктів. Придбання елементів дитячих майданчиків
Оголошено2 вер. 15:04
Прийом пропозицій2 вер. 15:04 – 18 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-09-02-005910-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (Гідрокостюм Viking(або еквівалент))
Оголошено2 вер. 12:53
Прийом пропозицій2 вер. 12:53 – 18 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-02-001741-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект вуличних тренажерів код ДК 021:2015:37440000-4
Оголошено2 вер. 10:08
Прийом пропозицій2 вер. 10:08 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-002683-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди України з акробатичного рок-н-ролу до участі в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу) (наказ 2357)
Ім'я:Каліновська Наталія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442890042 ЄДРПОУ:03767831Оголошено1 вер. 11:12
Прийом пропозицій1 вер. 11:12 – 17 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-001637-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний комплекс (зі встановленням)
Оголошено1 вер. 10:23
Прийом пропозицій1 вер. 10:23 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013475-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для дитячих ігрових майданчиків
Оголошено31 серп. 22:24
Прийом пропозицій31 серп. 22:24 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-013403-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінні предмети та інвентар для національної збірної команди України з брейкінгу для участі у IV літніх Юнацьких Олімпійських іграх у м. Дакар (Республіка Сенегал) (ДК 021:2015:37450000-7: Спортивний інвентар для полів і кортів), наказ 3371
Ім'я:Кравченко Євгеній ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:03767831Оголошено31 серп. 22:04
Прийом пропозицій31 серп. 22:04 – 10 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-013244-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для дитячих ігрових майданчиків (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"-Код ДК 021:2015 (CPV): 37530000-2: Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор)
Ім'я:КІНДЄЄВА Марта ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380976586483 ЄДРПОУ:44101707Оголошено31 серп. 21:27
Прийом пропозицій31 серп. 21:27 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012949-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 37440000-4 Інвентар для фітнесу (тринажери )
Оголошено31 серп. 20:13
Прийом пропозицій31 серп. 20:13 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012479-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кім-натних ігор (37535200-9 Дитяча дерев'яна пісочниця з монтажем)
Оголошено31 серп. 18:55
Прийом пропозицій31 серп. 18:55 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-012062-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 37400000-2 Спортивні товари та інвентар (Обладнання для комплексної функціональної діагностики (VALD))
Оголошено31 серп. 18:37
Прийом пропозицій31 серп. 18:37 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011474-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСпортивний інвентар
Оголошено31 серп. 17:14
Прийом пропозицій4 вер. 00:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011129-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСпортивний інвентар
Оголошено31 серп. 16:56
Прийом пропозицій4 вер. 00:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009734-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиспортивні комплекси, спортивні елементи
Оголошено31 серп. 16:07
Прийом пропозицій31 серп. 16:07 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБандури різних типів: дитяча чернігівського типу, учнівська «Легенда», концертна професійна «Перлина» або еквіваленти
Оголошено31 серп. 15:55
Прийом пропозицій31 серп. 15:55 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007931-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІгрове дитяче обладнання для благоустрою території с. Іванівка
Оголошено31 серп. 15:09
Прийом пропозицій31 серп. 15:09 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007865-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПолози для скелетона для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з скелетона в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37410000-5 — Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі) (наказ № 4490)
Ім'я:Градомська Людмила ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380932350431 ЄДРПОУ:03767831Оголошено31 серп. 15:46
Прийом пропозицій31 серп. 15:46 – 9 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-006822-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомбінезони змагальні для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі скелетону в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37410000-5 — Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі) (наказ № 4463)
Ім'я:Градомська Людмила ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380932350431 ЄДРПОУ:03767831Оголошено31 серп. 14:31
Прийом пропозицій31 серп. 14:31 – 9 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-006727-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСтендові тарілки (навчально-тренувальні засоби)
Ім'я:Шпортун Андрій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380971319460 ЄДРПОУ:26643646Оголошено31 серп. 14:28
Прийом пропозицій4 вер. 10:00 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-005360-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМішень для стендової стрільби за кодом ДК 021:2015 – 021:2015: 37460000-0 Ігри на влучність, настільні ігри та інвентар (номенклатурна позиція товару - 37462400-8 - Інвентар для стендової стрільби).
Оголошено31 серп. 13:29
Прийом пропозицій31 серп. 13:29 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення