Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «35821100-6»
-
ID: UA-2026-08-31-005298-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФлагшток 6 м
Оголошено31 серп. 13:26
Прийом пропозицій31 серп. 13:26 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-006318-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидревко під прапор
Ім'я:Дранчук Валентина МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380993274309 Факс:+380993274309ЄДРПОУ:03041376Очікувана вартість2 208,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005785-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидревко під прапор
Ім'я:Дранчук Валентина МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380993274309 Факс:+380993274309ЄДРПОУ:03041376Очікувана вартість2 208,00 грн
з ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-08-26-003783-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДержавна та протокольна атрибутика (флагштоки та прапори)
Очікувана вартість30 064,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009876-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи35820000-8 Допоміжне екіпірування (флагшток)
Очікувана вартість3 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-006325-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФлагштоки для встановлення біля інсталяцій «Дерево надії», присвячені Захисникам України, мешканцям Золочівської територіальної громади, які зникли безвісти (код ДК 021:2015 – 35820000-8 Допоміжне екіпірування)
Очікувана вартість12 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-004275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 - (35821000-5) - Прапори(прапор та тримач для прапора з флагштоками)
Очікувана вартість5 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-000916-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФлагшток 3 метри нержавіюча сталь
Ім'я:Біферт Інна АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380485695657 Факс:+380485695657ЄДРПОУ:22446206Очікувана вартість18 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007012-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДержак для прапора 2,5м
Очікувана вартість3 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-003174-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФлагштоки металеві зі встановленням
Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-005655-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФлагштоки
Очікувана вартість45 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-001997-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрапор України 0,9*1,5 м., древко для прапора
Ім'я:Немченко Дарія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380985767410 ЄДРПОУ:37411628Очікувана вартість880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-012227-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДопоміжне екіпірування
Очікувана вартість13 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-005038-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФлагшток
Очікувана вартість3 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-013050-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФлагшток
Очікувана вартість4 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-009443-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФлагшток з прапором (ДК 021:2015 35820000-8 Допоміжне екіпірування)
Очікувана вартість1 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-000403-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-677_35820000-8 Допоміжне екіпірування (Флагштоки)
Оголошено18 серп. 08:52
Прийом пропозицій18 серп. 08:52 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість377 208,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-17-008102-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрапори в асортименті
Оголошено17 серп. 14:50
Прийом пропозицій17 серп. 14:50 – 28 серп. 10:00Очікувана вартість38 683,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-17-002139-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системистяготримач (ДК 021:2015 -35820000-8 - Допоміжне екіпірування)
Очікувана вартість26 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-007941-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФлагшток з нержавіючої сталі 4 м, розбірний, з основою для закопування в ґрунт, з прапором та тризубом
Очікувана вартість54 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro