Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «35820000-8»
-
ID: UA-2026-08-31-010454-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями35820000-8 – Допоміжне екіпірування (прапори)
Оголошено31 серп. 16:31
Прийом пропозицій31 серп. 16:31 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-005298-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФлагшток 6 м
Оголошено31 серп. 13:26
Прийом пропозицій31 серп. 13:26 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-007952-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДопоміжне екіпірування
Ім'я:Золотоноша Костянтин МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380504807092 ЄДРПОУ:26640040Оголошено28 серп. 14:45
Прийом пропозицій3 вер. 16:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-005532-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрапори
Оголошено28 серп. 13:18
Прийом пропозицій28 серп. 13:18 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-17-011542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗасіб індивідуального обігріву (Тип 1)
Оголошено17 серп. 16:52
Прийом пропозицій21 серп. 00:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-003766-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрапори
Ім'я:Лілія СорокінаE-mail: [email protected] Телефон: +380681390516, +380665319713 ЄДРПОУ:44121770Очікувана вартість9 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-003647-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрапор
Очікувана вартість1 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-003376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрапори (ДК 021:2015-35820000-8-Допоміжне екіпірування)
Очікувана вартість28 290,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-002470-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипрапор України
Очікувана вартість750,00 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-09-03-002443-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 35820000-8 Допоміжне екіпірування (Прапор України)
Очікувана вартість3 640,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-002064-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрапори України (тип кріплення прапора: кишеня під древко; тканина: прапорна сітка; розмір: 90*135 см) для відзначення та нагородження під час проведення державних, місь-ких, професійних свят та пам’ятних дат (згідно реалізації заходів Програми економічного та соціального розвитку
Лозно-Олександрівської селищної територіальної громади на 2025-2027 рік Очікувана вартість2 902,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-001667-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрапор України (габардин) 90*140 см
Очікувана вартість10 519,70 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-001239-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрапор України
Ім'я:Вовк Оксана МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380462675414 Факс:+380462677285ЄДРПОУ:02548860Очікувана вартість900,00 грн
з ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-09-03-001017-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрапори України
Очікувана вартість24 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-000964-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДопоміжне екіпірування
Очікувана вартість800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-000945-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 - 35820000-8 Допоміжне екіпірування (Прапори та флагштоки для вшанування полеглих Героїв)
Очікувана вартість10 920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-000715-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДержавна атрибутика (прапори з символікою громади)
Очікувана вартість2 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-000470-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрапора
Очікувана вартість83 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-000378-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрапор Громаді 1,35х0,9м, прапор сітка
Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрапори
Ім'я:ЗИМОГЛЯД Анна ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380997575457 Факс:+380542679899ЄДРПОУ:21108013Очікувана вартість11 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro