Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «35815000-0»
-
ID: UA-2026-08-31-007201-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБронежилети 2 клас захисту з модулем захисту шиї
Оголошено31 серп. 14:44
Прийом пропозицій31 серп. 14:44 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-006823-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБронежилети 2 клас захисту
Оголошено31 серп. 14:31
Прийом пропозицій31 серп. 14:31 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-006367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБронежилети 2 клас захисту з модулем захисту шиї
Оголошено31 серп. 14:13
Прийом пропозицій31 серп. 14:13 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2022-02-23-013428-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощені торги із застосуванням електронної системи закупівельТимчасово замасковано, щоб русня не підглядала
Ім'я:0000000000E-mail: 0000000000000000000 Телефон: 0000000000000 Веб сайт:0000000000000000000000ЄДРПОУ:00000000Оголошено23 лют. 2022 22:53
Прийом пропозицій23 лют. 2022 22:53 – 4 бер. 2022 18:00 -
ID: UA-2026-08-21-009723-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБронежилети 2 клас захисту
Оголошено21 серп. 15:03
Прийом пропозицій21 серп. 15:03 – 31 серп. 12:00Очікувана вартість1 991 247,30 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-002035-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБронежилет
Оголошено21 серп. 10:15
Прийом пропозицій21 серп. 10:15 – 2 вер. 12:00Очікувана вартість218 250,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-19-010564-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЖилети балістичні протиуламкові згідно ДК 021:2015 код 35810000-5 Індивідуальне обмундирування
Ім'я:Москаленко Андрій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380612808512 ЄДРПОУ:32121458Оголошено19 серп. 15:47
Прийом пропозицій19 серп. 15:47 – 27 серп. 09:00Очікувана вартість1 075 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-003636-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 35810000-5 по ДК 021:2015 - Індивідуальне обмундирування (Бронежилети та балістичні шоломи). РПЗ - 9.355.
Оголошено11 серп. 11:17
Прийом пропозицій11 серп. 11:17 – 19 серп. 10:00Очікувана вартість807 225,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-07-007537-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМодульний бронежилет (тип Б) 4 класу захисту
Оголошено7 серп. 14:11
Прийом пропозицій13 серп. 10:00 – 19 серп. 10:00Очікувана вартість23 481 738,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-06-008315-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБронежилет
Оголошено6 серп. 15:04
Прийом пропозицій6 серп. 15:04 – 14 серп. 12:00Очікувана вартість485 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-15-006777-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-514_35810000-5 Індивідуальне обмундирування (Засоби індивідуального захисту (Бронежилет модульний))
Оголошено15 лип. 14:31
Прийом пропозицій15 лип. 14:31 – 26 лип. 15:00Очікувана вартість4 687 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-13-011566-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлитоноска під плити 25x30 ММ-14 (Піксель) з еластичними камербандами
Очікувана вартість66 640,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-007840-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІндивідуальне обмундирування
Ім'я:Гордієнко Олена ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380957454645 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131771Очікувана вартість655 248,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-005705-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБронежилет модульний (35810000-5 - Індивідуальне обмундирування)
Ім'я:Валентина ПроскурінаE-mail: [email protected] Телефон: +380569550028 Веб сайт: ЄДРПОУ:00130820Оголошено9 лип. 13:12
Прийом пропозицій9 лип. 13:12 – 20 лип. 10:00Очікувана вартість151 800,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-23-002152-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБронеустілки 1 класу захисту з високомолекулярного поліетилену (НВМПЕ)
Оголошено23 черв. 10:08
Прийом пропозицій29 черв. 00:00 – 3 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість999 740,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-19-009008-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІндивідуальне обмундирування (Бронежилети)
Оголошено19 черв. 14:31
Прийом пропозицій19 черв. 14:31 – 29 черв. 14:00Очікувана вартість1 760 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-07-000382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКуленепробивний одяг (Бронежилет модульний з м'яким балістичним захистом (Чохол/Бронежилет 1-го класу захисту))
Оголошено7 черв. 19:56
Прийом пропозицій11 черв. 00:00 – 16 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 060 732,92 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-04-013156-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:35810000-5: Індивідуальне обмундирування (Керамічні плити для бронежилета, Плитоноски, Шоломи кевларові, Ліхтар тактичний для шолому)
Очікувана вартість2 377 075,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-21-009710-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундирування (Бронежилети)
Оголошено21 трав. 15:07
Прийом пропозицій21 трав. 15:07 – 2 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 293 950,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-15-011592-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:35810000-5: Індивідуальне обмундирування (Керамічні плити для бронежилета, Плитоноски, Шоломи кевларові, Ліхтар тактичний для шолому)
Оголошено15 трав. 16:01
Прийом пропозицій15 трав. 16:01 – 27 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 400 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась