Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «35814000-3»
-
ID: UA-2026-08-12-007460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПротигази
Оголошено12 серп. 14:33
Прийом пропозицій12 серп. 14:33 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-25-005257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання індивідуального обмундирування (засоби індивідуального захисту органів дихання)
Оголошено25 серп. 12:10
Прийом пропозицій25 серп. 12:10 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість360 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-07-007879-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПротигази
Очікувана вартість83 325,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-003282-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПротигаз фільтрувальний в комплекті
Оголошено7 серп. 11:16
Прийом пропозицій7 серп. 11:16 – 15 серп. 09:00Очікувана вартість300 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-31-001705-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПротигази та демонстраційна уніформа поліцейського і рятувальника для оснащення класів безпеки (код 35810000-5 «Індивідуальне обмундирування» за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Очікувана вартість59 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-005029-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПротигази, код за ЄЗС ДК 021:2015 (CPV) – 35810000-5 Індивідуальне обмундирування
Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-011945-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПротигаз фільтрувальний ST-S100 2 з фільтром ФГМ С А2В2Е2K2SXP3 RD (різьбове) та сумкою або еквівалент (110 шт)
Оголошено28 лип. 17:52
Прийом пропозицій28 лип. 17:52 – 5 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість338 036,42 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-000505-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПротигази
Ім'я:Роженко Тетяна ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442385813 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328913Оголошено28 лип. 09:01
Прийом пропозицій28 лип. 09:01 – 5 серп. 12:00Очікувана вартість1 057 900,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-007092-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПротигази
Ім'я:Гриньова Ольга ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380502030682 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131771Очікувана вартість32 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-006320-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗасоби індивідуального захисту органів дихання
Ім'я:Ушаков Владислав ІгоровичE-mail: [email protected] Телефон: 380672363433 Веб сайт: ЄДРПОУ:00480247Оголошено27 лип. 14:05
Прийом пропозицій31 лип. 15:00 – 5 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість101 640,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-22-003522-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПротигаз ГП-7
Очікувана вартість12 870,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-007828-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПротигаз фільтрувальний
Оголошено17 лип. 15:02
Прийом пропозицій17 лип. 15:02 – 26 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість244 230,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-11-000264-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляІндивідуальне обмундирування (Протигаз фільтрувальний СМ-6 з фільтром NBC-3SL M та сумкою (виробництва Gumárny Zubří, Чеська республіка) та Фільтр NBC-3SL M для протигазу (виробництва Gumárny Zubří, Чеська республіка)
Оголошено11 лип. 11:25
Прийом пропозицій16 лип. 00:00 – 23 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість13 812 760,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-08-000779-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПротигаз ІЗОД-2 NBC
Ім'я:Климишин Ігор ПетровичE-mail: [email protected] Телефон: 380322592002 Веб сайт: ЄДРПОУ:25575150Очікувана вартість99 720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-003399-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІндивідуальне обмундирування
Оголошено7 лип. 11:27
Прийом пропозицій7 лип. 11:27 – 17 лип. 12:00Очікувана вартість241 233,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-22-006563-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПротигаз, маска панорамна, фільтр хімзахист, код ДК 021:2015: 35810000-5 - Індивідуальне обмундирування
Очікувана вартість15 095,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-007528-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІндивідуальне обмундирування (протигази)
Очікувана вартість99 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-001523-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПротигази
Ім'я:Стрюков Олексій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380486875043 ЄДРПОУ:38728418Оголошено12 черв. 09:46
Прийом пропозицій12 черв. 09:46 – 23 черв. 10:00Очікувана вартість744 687,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-11-007446-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПротигаз ГП-9 з комбінованим фільтром ГП-7К A2B2E2K2NOSXP3RD
Очікувана вартість99 060,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-002107-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІндивідуальне обмундирування
Оголошено11 черв. 10:16
Прийом пропозицій11 черв. 10:16 – 26 черв. 12:00Очікувана вартість241 233,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась