Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «35813000-6»
-
ID: UA-2026-09-01-011038-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШолом кулезахисний
Оголошено1 вер. 17:38
Прийом пропозицій1 вер. 17:38 – 17 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-28-011523-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасоби бронезахисту (Плитоноска, бронеплита, балістичний пакет, кишені для бічних плит, шолом)
Ім'я:Тимчук Ірина АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380459879131 Факс:+380459879131ЄДРПОУ:04362125Оголошено28 серп. 19:21
Прийом пропозицій28 серп. 19:21 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість480 700,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-11-003636-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 35810000-5 по ДК 021:2015 - Індивідуальне обмундирування (Бронежилети та балістичні шоломи). РПЗ - 9.355.
Оголошено11 серп. 11:17
Прийом пропозицій11 серп. 11:17 – 19 серп. 10:00Очікувана вартість807 225,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-07-010029-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляШолом кулезахисний 1-го класу
Оголошено7 серп. 15:44
Прийом пропозицій13 серп. 10:00 – 19 серп. 10:00Очікувана вартість4 009 500,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-07-008100-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШолом кулезахисний, окуляри захисні балістичні
Оголошено7 серп. 14:31
Прийом пропозицій7 серп. 14:31 – 16 серп. 12:00Очікувана вартість220 200,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-31-009157-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-602_35810000-5 Індивідуальне обмундирування (Засоби індивідуального захисту (Шолом бойовий балістичний, окуляри-маска захисна балістична)) (Лот №1 - 35810000-5 Індивідуальне обмундирування (Шолом бойовий балістичний) Лот №2 - 35810000-5 Індивідуальне обмундирування (Окуляри-маска захисна
балістична)) Оголошено31 лип. 19:34
Прийом пропозицій31 лип. 19:34 – 9 серп. 15:00Очікувана вартість3 848 800,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-009794-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШоломи кулезахисні балістичні повнорозмірні (обмундирування)
Ім'я:Надія Анатоліївна СклярE-mail: [email protected] Телефон: +380734897472 Веб сайт: ЄДРПОУ:26136949Оголошено22 лип. 16:12
Прийом пропозицій22 лип. 16:12 – 30 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 792 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-006599-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-520_35810000-5 Індивідуальне обмундирування (Засоби індивідуального захисту (Шолом бойовий балістичний, окуляри-маска захисна балістична)) (Лот №1 - 35810000-5 Індивідуальне обмундирування (Шолом бойовий балістичний) Лот №2 - 35810000-5 Індивідуальне обмундирування (Окуляри-маска захисна
балістична)) Оголошено16 лип. 14:27
Прийом пропозицій16 лип. 14:27 – 26 лип. 15:00Очікувана вартість5 154 400,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-15-006338-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШолом кулезахисний 1 класу захисту
Оголошено15 лип. 14:11
Прийом пропозицій15 лип. 14:11 – 26 лип. 09:00Очікувана вартість16 174 092,71 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-007840-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІндивідуальне обмундирування
Ім'я:Гордієнко Олена ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380957454645 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131771Очікувана вартість655 248,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-002363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШОЛОМ БОЙОВИЙ БАЛІСТИЧНИЙ ПОВНОРОЗМІРНИЙ (35810000-5 - Індивідуальне обмундирування)
Ім'я:Валентина ПроскурінаE-mail: [email protected] Телефон: +380569550028 Веб сайт: ЄДРПОУ:00130820Оголошено9 лип. 10:40
Прийом пропозицій9 лип. 10:40 – 17 лип. 10:00Очікувана вартість59 900,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-15-012885-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШолом кулезахисний 1 класу захисту
Оголошено15 черв. 17:56
Прийом пропозицій15 черв. 17:56 – 23 черв. 09:00Очікувана вартість15 390 120,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-04-013156-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:35810000-5: Індивідуальне обмундирування (Керамічні плити для бронежилета, Плитоноски, Шоломи кевларові, Ліхтар тактичний для шолому)
Очікувана вартість2 377 075,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-013246-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШолом кулезахисний 1 класу захисту
Оголошено3 черв. 17:00
Прийом пропозицій3 черв. 17:00 – 15 черв. 09:00Очікувана вартість15 390 120,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-15-011592-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:35810000-5: Індивідуальне обмундирування (Керамічні плити для бронежилета, Плитоноски, Шоломи кевларові, Ліхтар тактичний для шолому)
Оголошено15 трав. 16:01
Прийом пропозицій15 трав. 16:01 – 27 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 400 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-08-007758-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШолом тактичний кевларовий
Оголошено8 трав. 13:39
Прийом пропозицій8 трав. 13:39 – 16 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість393 333,20 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-29-007452-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКостюм маскувальний літній, чохол до шолому кевларового, код ДК 021:2015-35810000-5 – Індивідуальне обмундирування
Ім'я:Павло МонастирськийE-mail: [email protected] Телефон: +30382764502 Веб сайт: ЄДРПОУ:04060772Оголошено29 квіт. 14:17
Прийом пропозицій29 квіт. 14:17 – 7 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 980 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-29-006949-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШоломи балістичні (кулезахисні)
Оголошено29 квіт. 16:20
Прийом пропозицій29 квіт. 16:20 – 9 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 425 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-24-013185-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШолом кулезахисний 1 класу захисту
Оголошено24 квіт. 17:26
Прийом пропозицій24 квіт. 17:26 – 8 трав. 09:00Очікувана вартість15 390 120,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-22-003628-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШолом тактичний, керамічна бронеплита, плитоноска
Очікувана вартість96 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro