Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «35811300-5»
-
ID: UA-2026-08-26-008031-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКостюм "Охорона"
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Очікувана вартість17 934,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-001375-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 35810000-5 Індивідуальне обмундирування: Костюм літній чоловічий; Костюм літній жіночій; Куртка вітровологозахисна зимова; Куртка костюма утеплювача; Футболка; Кашкет польовий; Шапка зимова
Оголошено6 серп. 09:53
Прийом пропозицій6 серп. 09:53 – 14 серп. 17:00Очікувана вартість395 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-003657-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивійськова уніформа
Очікувана вартість22 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-005955-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПлащ захисний «Воїн»
Оголошено17 лип. 13:26
Прийом пропозицій23 лип. 17:00 – 28 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість610 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-08-001447-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІндивідуальне обмундирування
Очікувана вартість17 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-012093-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляШтани вітровологозахисні зимові (вид 1)
Оголошено18 черв. 16:23
Прийом пропозицій24 черв. 10:00 – 29 черв. 10:00Очікувана вартість967 896,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-28-004593-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:35810000-5 - Індивідуальне обмундирування
Очікувана вартість61 040,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-23-000647-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляШтани вітровологозахисні зимові (вид1), тип10, клас 22
Оголошено23 трав. 22:37
Прийом пропозицій28 трав. 10:00 – 2 черв. 10:00Очікувана вартість1 209 870,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-05-23-000614-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКуртка вітровологозахисна зимова (вид1), тип 10, клас 22
Оголошено23 трав. 21:11
Прийом пропозицій28 трав. 10:00 – 2 черв. 10:00Очікувана вартість1 533 330,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-13-006192-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемінь М-ТАС Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 35810000-5 - Індивідуальне обмундирування
Очікувана вартість2 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-17-011067-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВійськова уніформа в колористиці "камуфляж"
Ім'я:Фесун Ірина ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382725687 Факс:+380382675596Веб сайт: ЄДРПОУ:40108929Очікувана вартість20 143,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-02-014315-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСорочка бойова (Тип1)
Оголошено2 квіт. 21:42
Прийом пропозицій8 квіт. 10:00 – 13 квіт. 10:00Очікувана вартість980 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-02-014261-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляІндивідуальне обмундирування
Оголошено2 квіт. 21:31
Прийом пропозицій8 квіт. 10:00 – 13 квіт. 10:00Очікувана вартість3 643 565,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-31-003232-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКостюм літній польовий (тип 2), штани костюму літнього польового (тип 1), штани костюму літнього польового (тип 2)
Ім'я:Костров Олександр ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380442049083 ЄДРПОУ:34979237Оголошено31 бер. 11:11
Прийом пропозицій6 квіт. 11:30 – 9 квіт. 16:30Очікувана вартість608 838,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-17-005896-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015 - 35810000-5 Індивідуальне обмундирування (Штани костюма літнього польового тип 1, з тканини тип 4, клас 7)
Оголошено17 лют. 12:23
Прийом пропозицій21 лют. 12:00 – 25 лют. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість490 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-23-017884-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКостюм літній польовий
Оголошено23 січ. 18:27
Прийом пропозицій29 січ. 18:00 – 5 лют. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість15 579 280,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-22-004951-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПротигаз ГП-7 в комплекті з фільтром та сумкою - 35810000-5 Індивідуальне обмундирування
Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-11-000857-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІндивідуальне обмундирування (куртка вітровологозахисна зимова (Тип 2), штани вітровологозахисні зимові (Тип 2), шапка зимова)
Очікувана вартість424 575,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-05-014453-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:35810000-5 Індивідуальне обмундирування: для нав. каб. “Захист України” Низькопрофільні навушники Venture Gear VGPM9022C NRR 24dB+беруші (пасивні); тактичні навушники EARMOR M31 PLUS (активні)
Очікувана вартість4 602,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-03-019696-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 35811300-5 Військова уніформа (Кітель, штани).
Ім'я:Груша Олександр АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380970865556 ЄДРПОУ:24978319Очікувана вартість98 820,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro