Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «35811100-3»
-
ID: UA-2026-09-03-000731-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕкіпірування пожежника
Очікувана вартість96 330,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-005573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПожежна уніформа
Очікувана вартість33 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-001705-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПротигази та демонстраційна уніформа поліцейського і рятувальника для оснащення класів безпеки (код 35810000-5 «Індивідуальне обмундирування» за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Очікувана вартість59 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-11-001291-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПожежна уніформа
Очікувана вартість12 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-002238-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПожежна уніформа
Очікувана вартість69 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-22-008801-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕкіпірування пожежника
Оголошено22 квіт. 13:47
Прийом пропозицій22 квіт. 13:47 – 30 квіт. 16:00Очікувана вартість2 008 385,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-16-000343-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦ_26Т-364_35810000-5 Індивідуальне обмундирування (Захисний одяг пожежного із спорядженням)
Оголошено16 квіт. 08:47
Прийом пропозицій16 квіт. 08:47 – 28 квіт. 12:00Очікувана вартість351 575,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-06-003117-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКуртка-кітель тактичні, штани тактичні, костюм літній повсякдений, кепі літнє
Ім'я:Гергель Оксана ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380995123162 ЄДРПОУ:45080107Очікувана вартість23 550,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-22-008593-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕкіпірування пожежника
Оголошено22 вер. 2025 14:22
Прийом пропозицій22 вер. 2025 14:22 – 1 жовт. 2025 10:00Очікувана вартість1 135 753,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-09-22-008099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРукавички для пожежників
Оголошено22 вер. 2025 14:05
Прийом пропозицій22 вер. 2025 14:05 – 1 жовт. 2025 10:00Очікувана вартість152 213,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-09-12-008562-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕкіпірування пожежника
Оголошено12 вер. 2025 14:14
Прийом пропозицій12 вер. 2025 14:14 – 21 вер. 2025 15:00Очікувана вартість1 287 966,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-09-05-004804-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІндивідуальне обмундирування (пожежна уніформа)
Очікувана вартість41 198,26 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-03-010278-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІндивідуальне обмундирування
Оголошено3 вер. 2025 15:18
Прийом пропозицій3 вер. 2025 15:18 – 11 вер. 2025 18:00Очікувана вартість196 516,80 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-08-20-005075-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІндивідуальне обмундирування
Оголошено20 серп. 2025 12:28
Прийом пропозицій20 серп. 2025 12:28 – 28 серп. 2025 18:00Очікувана вартість196 516,80 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-08-20-002223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 35810000-5 Індивідуальне обмундирування (уточнюючий ДК 021:2015 35811100-3 Пожежна уніформа)
Ім'я:Тетяна Миколаївна СамойленкоE-mail: [email protected] Телефон: +380980076792, +380637192942, +380939838082 ЄДРПОУ:01998354Очікувана вартість95 320,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-08-009580-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕкіпірування пожежника, код ДК 021:2015 (CPV): 35810000-5 Індивідуальне обмундирування
Оголошено8 серп. 2025 15:48
Прийом пропозицій8 серп. 2025 15:48 – 18 серп. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість340 725,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-07-28-007240-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект засобів індивідуального захисту для виконання робіт на висоті
Ім'я:Астаф'єва Олена ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380972785938 ЄДРПОУ:00129337Очікувана вартість75 306,78 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-16-007334-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпеціальний захист пожежного
Оголошено16 лип. 2025 15:06
Прийом пропозицій16 лип. 2025 15:06 – 24 лип. 2025 09:00Очікувана вартість2 918 750,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-07-03-003774-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи35810000-5 Індивідуальне обмундирування (Фільтр протиаерозольний (байонет) (комплект 2 шт.); Півмаска байонетна; Протигаз)
Очікувана вартість28 890,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-30-004554-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання форменого одягу за кодом ДК 021:2015 - Індивідуальне обмундирування
Очікувана вартість46 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro