Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «35730000-0»
-
ID: UA-2026-09-01-008687-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасіб радіоелектронної боротьби ближньої дії для встановлення на автомобільну техніку (виконання у вигляді аеродинамічного корпусу)
Ім'я:Черток Олена ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380462608725 Факс:+380462234001ЄДРПОУ:38340807Оголошено1 вер. 15:40
Прийом пропозицій1 вер. 15:40 – 17 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-012186-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасіб радіоелектронної боротьби (РЕБ)
Оголошено31 серп. 18:13
Прийом пропозицій31 серп. 18:13 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012175-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямипортативний засіб протидії радіоелектронним засобам ближньої дії для встановлення на автомобільну техніку (ДК 021:2015: 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту)
Ім'я:Сергій МалиновськийE-mail: [email protected] Телефон: +380412423859 Веб сайт: ЄДРПОУ:38624322Оголошено31 серп. 18:12
Прийом пропозицій31 серп. 18:12 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011556-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасіб радіоелектронної боротьби (РЕБ)
Ім'я:Кривуша Володимир ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: +380544763087 Факс:+380544763053ЄДРПОУ:38121592Оголошено31 серп. 17:22
Прийом пропозицій31 серп. 17:22 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-004976-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПристрій радіоелектронної боротьби «MAKOHIN AUTO6» або еквівалент
Ім'я:Литвиненко Дмитро ЮрійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380979405180 ЄДРПОУ:3165704792Оголошено31 серп. 17:56
Прийом пропозицій31 серп. 17:56 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-28-010589-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасіб радіоелектронної боротьби (РЕБ)
Оголошено28 серп. 16:37
Прийом пропозицій28 серп. 16:37 – 5 вер. 16:34 -
ID: UA-2026-08-28-010437-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасіб радіоелектронної боротьби (РЕБ)
Оголошено28 серп. 16:27
Прийом пропозицій28 серп. 16:27 – 6 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-008076-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасоби радіоелектронної боротьби
Оголошено28 серп. 14:49
Прийом пропозицій28 серп. 14:49 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-004715-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасіб радіоелектронної боротьби (ЗРЕБ) (виконання у вигляді аеродинамічного корпусу)
Оголошено28 серп. 12:09
Прийом пропозицій28 серп. 12:09 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-012297-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасіб радіоелектронної боротьби (РЕБ)
Ім'я:Кривуша Володимир ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: +380544763087 Факс:+380544763053ЄДРПОУ:38121592Оголошено27 серп. 17:37
Прийом пропозицій27 серп. 17:37 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 048 966,67 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів1 дн. 8 г. 40 хв.
-
ID: UA-2026-08-27-008636-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплекс безпілотний наземний роботизований «ТАРГАН 200»
Оголошено27 серп. 14:59
Прийом пропозицій27 серп. 14:59 – 4 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-26-013193-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасіб радіоелектронної боротьби (РЕБ)
Оголошено26 серп. 17:36
Прийом пропозицій26 серп. 17:36 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість961 102,00 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів8 г. 40 хв.
-
ID: UA-2026-08-26-009259-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасіб радіоелектронної боротьби (РЕБ)
Оголошено26 серп. 15:01
Прийом пропозицій26 серп. 15:01 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 648 350,00 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів8 г. 40 хв.
-
ID: UA-2026-08-26-008343-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНаземний роботизований комплекс за кодом ДК 021:2015 –35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту
Оголошено26 серп. 14:32
Прийом пропозицій26 серп. 14:32 – 3 вер. 13:42 -
ID: UA-2026-08-26-007385-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасіб радіоелектронної боротьби (РЕБ)
Оголошено26 серп. 13:58
Прийом пропозицій26 серп. 13:58 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 445 865,00 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів2 дн. 8 г. 40 хв.
-
ID: UA-2026-08-25-013392-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасіб радіоелектронної боротьби
Оголошено25 серп. 18:19
Прийом пропозицій25 серп. 18:19 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-011630-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасіб радіоелектронної боротьби (РЕБ)
Ім'я:Бондаренко Микола ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380960931383 ЄДРПОУ:34869316Оголошено25 серп. 16:39
Прийом пропозицій25 серп. 16:39 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-24-009330-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасоби радіоелектронної боротьби (РЕБ)
Оголошено24 серп. 16:48
Прийом пропозицій24 серп. 16:48 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 342 333,37 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів1 дн. 8 г. 40 хв.
-
ID: UA-2026-08-13-001175-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасіб протидії радіоелектронним засобам
Оголошено13 серп. 09:38
Прийом пропозицій13 серп. 09:38 – 3 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-02-003328-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання засобів радіоелектронної боротьби (РЕБ)
Очікувана вартість2 100 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro