Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «35721000-4»
-
ID: UA-2026-08-28-010884-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасіб виявлення сигналів FPV- дронів, код ДК 021:2015: 35720000-7 Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки
Оголошено28 серп. 17:05
Прийом пропозицій28 серп. 17:05 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-13-010758-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗасіб виявлення БпЛА
Оголошено13 серп. 16:04
Прийом пропозицій19 серп. 00:00 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість8 480 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-11-011846-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПристрій електронної підтримки РЕБ
Оголошено11 серп. 17:04
Прийом пропозицій11 серп. 17:04 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість294 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-006026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПристрій радіоелектронної розвідки
Ім'я:Шемеліна Ганна СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380563268347 Факс:+380500597161ЄДРПОУ:00159427Оголошено6 серп. 13:26
Прийом пропозицій6 серп. 13:26 – 14 серп. 13:24Очікувана вартість125 700,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-009576-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямизасіб радіоелектронної боротьби, а саме пристрій електронної підтримки РЕБ в комплекті
Ім'я:Надія Анатоліївна СклярE-mail: [email protected] Телефон: +380734897472 Веб сайт: ЄДРПОУ:26136949Оголошено24 лип. 16:15
Прийом пропозицій24 лип. 16:15 – 1 серп. 10:00Очікувана вартість57 200,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-000643-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПристрій радіоелектронної розвідки
Ім'я:Григоренко Сергій ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380563268347 Факс:+380500597161ЄДРПОУ:00159427Оголошено21 лип. 09:19
Прийом пропозицій21 лип. 09:19 – 29 лип. 09:20Очікувана вартість119 700,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-09-005054-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПристрій радіоелектронної розвідки «Чуйка 3.0»
Очікувана вартість63 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-003409-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПристрій електронної підтримки РЕБ Чуйка 3.0 (або еквівалент) (код за ЄЗС ДК 021:2015: 35720000-7 - Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки)
Оголошено9 лип. 11:26
Прийом пропозицій9 лип. 11:26 – 17 лип. 10:00Очікувана вартість511 870,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-29-011208-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПристрій електронної підтримки РЕБ «Чуйка» або еквівалент
Оголошено29 черв. 17:10
Прийом пропозицій29 черв. 17:10 – 11 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 253 028,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-25-002283-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПристрої електронної підтримки РЕБ
Оголошено25 черв. 10:18
Прийом пропозицій25 черв. 10:18 – 3 лип. 00:01Очікувана вартість771 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-16-005494-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПристрій електронної підтримки РЕБ в комплекті
Оголошено16 черв. 13:29
Прийом пропозицій16 черв. 13:29 – 24 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість445 200,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-20-009784-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасіб радіоелектронної розвідки Чуйка 3.0 (або еквівалент)
Ім'я:Тарасова Тетяна ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380462652549 Факс:+380462652550ЄДРПОУ:38590042Оголошено20 трав. 15:14
Прийом пропозицій20 трав. 15:14 – 28 трав. 09:00Очікувана вартість277 497,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-14-013841-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПристрій електронної підтримки РЕБ «Чуйка» (або еквівалент)
Оголошено14 трав. 17:08
Прийом пропозицій14 трав. 17:08 – 22 трав. 18:00Очікувана вартість150 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-29-010440-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямизасіб радіоелектронної боротьби, а саме пристрій електронної підтримки РЕБ в комплекті
Ім'я:Надія Анатоліївна СклярE-mail: [email protected] Телефон: +380734897472 Веб сайт: ЄДРПОУ:26136949Оголошено29 квіт. 16:02
Прийом пропозицій29 квіт. 16:02 – 7 трав. 09:00Очікувана вартість34 863,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-29-002988-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПристрій електронної підтримки РЕБ «Чуйка» (або еквівалент)
Оголошено29 квіт. 10:53
Прийом пропозицій29 квіт. 10:53 – 7 трав. 18:00Очікувана вартість150 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-27-006954-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи35720000-7 Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки
Очікувана вартість77 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-30-006638-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПристрій електронної підтримки РЕБ «Чуйка» (ДК 021:2015 - 35720000-7 Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки)
Очікувана вартість92 520,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-25-015222-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗасіб електронної підтримки РЕБ (портативний детектор-аналізатор відеосигналу БпЛА) «ДЗИҐА» або еквівалент
Оголошено25 бер. 23:05
Прийом пропозицій1 квіт. 00:00 – 8 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість510 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-23-001540-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямизасіб радіоелектронної боротьби, а саме пристрій електронної підтримки РЕБ в комплекті
Ім'я:Надія Анатоліївна СклярE-mail: [email protected] Телефон: +380734897472 Веб сайт: ЄДРПОУ:26136949Оголошено23 бер. 09:57
Прийом пропозицій23 бер. 09:57 – 31 бер. 09:00Очікувана вартість300 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-09-003599-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПристрій електронної підтримки РЕБ "Чуйка" (код ДК 021:2015 35720000-7 Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки)
Ім'я:Марченко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380662173980 ЄДРПОУ:04390191Очікувана вартість25 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro