Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «35400000-8»
-
ID: UA-2026-09-01-002504-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДиск колісний розбірний безкамерної конструкції та статична система RunFlat для спеціалізованого броньованого автомобіля НОВАТОР-2 (створення ремонтного фонду запасних частин)
Оголошено1 вер. 11:04
Прийом пропозицій5 вер. 12:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-002255-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляРемонтний комплект ГБЦ двигуна В-84
Оголошено1 вер. 10:54
Прийом пропозицій7 вер. 09:00 – 11 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-006798-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобільні шини
Оголошено31 серп. 14:30
Прийом пропозицій31 серп. 14:30 – 8 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-09-01-008366-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикомплект деталей антидронового захисту (FPV-дрони) на автофургон броньований «ROSHEL SENATOR» MRAP
Очікувана вартість999 999,70 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004264-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини транспортних засобів військового призначення
Очікувана вартість6 370,69 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008555-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикомплекти антидронового та протикумулятивного захисту
Очікувана вартість250 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-003817-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини транспортних засобів військового призначення
Очікувана вартість180 208,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-23-000130-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини
Очікувана вартість22 497,97 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-011662-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЧастини транспортних засобів військового призначення
Ім'я:Золотоноша Костянтин МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380504807092 ЄДРПОУ:26640040Оголошено19 серп. 16:26
Прийом пропозицій25 серп. 18:00 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість500 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-011412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗапасні частини до транспортних засобів спеціального призначення (114 позицій)
Оголошено19 серп. 16:16
Прийом пропозицій25 серп. 00:00 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 261 896,98 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-011729-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – «35420000-4 Частини транспортних засобів військового призначення», «Зенітна турель «ЩИТ» для пікапів / мобільних платформ
Очікувана вартість165 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-010903-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини для спеціальної техніки
Очікувана вартість199 910,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-001753-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи35420000-4 - Частини транспортних засобів військового призначення
Очікувана вартість0,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-007709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКомплект витратних матеріалів для проведення технічного обслуговування ТО 1 (50 мотогодин) на 8500 км пробігу одного кранового самонавантажувача SBM 6AM350, ТУ У 29.1-01354485-046-2023, спеціального призначення (VIN Y899343155S1А16600), який перебуває на гарантійному терміні
Оголошено17 серп. 14:36
Прийом пропозицій21 серп. 00:00 – 25 серп. 10:00Очікувана вартість104 507,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-17-002219-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини транспортних засобів військового призначення
Очікувана вартість239 490,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-008685-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до транспортних засобів
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-011759-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини транспортних засобів військового призначення
Ім'я:Левченко Катерина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380991507837 ЄДРПОУ:43811869Очікувана вартість64 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-010014-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗапасні частини до транспортних засобів спеціального призначення (9 позицій)
Оголошено13 серп. 15:39
Прийом пропозицій19 серп. 00:00 – 22 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість35 235,64 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-13-009623-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗапасні частини до транспортних засобів спеціального призначення (17 позицій)
Оголошено13 серп. 15:25
Прийом пропозицій19 серп. 00:00 – 22 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість406 036,48 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-13-008581-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗапасні частини до транспортних засобів спеціального призначення (18 позицій)
Оголошено13 серп. 14:52
Прийом пропозицій19 серп. 00:00 – 22 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість171 114,48 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась