Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «35331500-8»
-
ID: UA-2026-08-31-007745-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивні патрони 12-го калібру
Оголошено31 серп. 15:14
Прийом пропозицій31 серп. 15:14 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-004391-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНабої
Ім'я:Товтик Кароліна МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380997572795 Факс:+380312630403ЄДРПОУ:40108997Оголошено28 серп. 12:04
Прийом пропозицій28 серп. 12:04 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-011242-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПатрони спортивні для біатлону калібру 5,6 мм (.22LR)
Очікувана вартість90 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001338-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПатрони спортивні для біатлону калібру 5,6 мм (.22LR)
Очікувана вартість62 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПатрони спортивні для біатлону калібру 5,6 мм (.22LR)
Очікувана вартість99 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010366-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПатрони спортивні для біатлону калібру 5,6 мм (.22LR)
Очікувана вартість43 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004937-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБоєприпаси (код ДК 021:2015 – 35330000-6 «Боєприпаси», уточнюючий код ДК 021:2015 – 35331500-8 – «Патрони»)
Оголошено26 серп. 11:55
Прийом пропозицій26 серп. 11:55 – 3 вер. 00:05Очікувана вартість1 963 333,33 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-17-010998-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНабої калібру 5,6 мм (.22 LR) (2343/1.045/1, 2170/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 - Боєприпаси)
Ім'я:Кравченко Євгеній ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:03767831Оголошено17 серп. 16:29
Прийом пропозицій17 серп. 16:29 – 25 серп. 10:00Очікувана вартість124 110,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-11-011121-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПатрони спортивні для біатлону калібру 5,6 мм (.22LR)
Очікувана вартість72 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-010905-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПатрони спортивні для біатлону калібру 5,6 мм (.22LR)
Очікувана вартість90 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-004072-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНабої
Оголошено6 серп. 11:41
Прийом пропозицій6 серп. 11:41 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість546 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-011949-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПатрони спортивні для біатлону калібру 5,6 мм (.22LR)
Очікувана вартість95 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-011383-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПатрони спортивні для біатлону калібру 5,6 мм (22LR)
Очікувана вартість54 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-003840-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБоєприпаси (Патрони калібру 7.62х39 мм, Патрони калібру 9х18 мм, Патрони калібру 9х19 мм)
Оголошено30 лип. 11:58
Прийом пропозицій30 лип. 11:58 – 7 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 079 041,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-007693-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями35330000-6 — Боєприпаси «Маркерні патрони» (35331500-8)
Оголошено15 лип. 15:06
Прийом пропозицій15 лип. 15:06 – 24 лип. 12:00Очікувана вартість902 975,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-14-010746-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНабої калібру 5,6 мм (.22 LR) (2014/1.045/1, 1831/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)
Ім'я:Градомська Людмила ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380932350431 ЄДРПОУ:03767831Оголошено14 лип. 16:39
Прийом пропозицій14 лип. 16:39 – 22 лип. 08:00Очікувана вартість251 270,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-13-007236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПатрони спортивні для біатлону калібру 5,6 мм
Очікувана вартість99 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-010839-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМаркерні патрони
Оголошено7 лип. 17:44
Прийом пропозицій7 лип. 17:44 – 17 лип. 00:01Очікувана вартість19 588 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-07-007331-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМаркерні патрони
Оголошено7 лип. 14:44
Прийом пропозицій7 лип. 14:44 – 17 лип. 00:01Очікувана вартість19 588 500,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-06-009901-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНабої калібру 5,6мм (.22 LR) (1931/1.045, 1798/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 - Боєприпаси)
Ім'я:Кравченко Євгеній ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:03767831Оголошено6 лип. 17:01
Прийом пропозицій6 лип. 17:01 – 14 лип. 11:00Очікувана вартість193 558,33 грн
без ПДВЗавершена