Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «35331400-7»
-
ID: UA-2025-12-26-009757-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір макетів мін
Очікувана вартість52 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-02-011369-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНавчальні боєприпаси (макети протитанкових та протипіхотних мін, макети ручних гранат, гранати для метання) для забезпечення викладання предмета "Захист України". ДК 021:2015: 35330000 - 6 - боєприпаси
Очікувана вартість17 370,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-09-004994-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК:021:2015- 35330000-6 Боєприпаси (Макет протипіхотної міни в розрізі, Макет протитанкової міни в розрізі , Макети гранат у розрізі (1 коплект-5шт.), Кулі до гвинтівки пневматичної ,Патрони навчальні різних калібрів, Макети протипіхотних мін для Бродівської гімназії імені Івана Труша Бродівської
міської ради) Очікувана вартість32 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-11-28-015739-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасоби навчання (боєприпаси) для забезпечення викладання навчального предмета «Захист України»
Ім'я:Шпонарська Олена КазимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380995530863 ЄДРПОУ:43991422Оголошено28 лист. 2024 19:23
Прийом пропозицій28 лист. 2024 19:23 – 6 груд. 2024 08:00Очікувана вартість407 365,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-11-26-017525-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГранати навчальні,протитанкова міна(макет в розрізі),протипіхотна міна(макет в розрізі),протитанкова міна навчальна ТМ62,граната для метання для забезпечення викладання предмета "Захист України"
Очікувана вартість27 635,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-11-28-011559-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБоєприпаси для оснащення кабінету «Захист України» (Код 35330000-6 - Боєприпаси за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Ім'я:Бакай Ірина МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380677739787 Веб сайт: ЄДРПОУ:43920498Очікувана вартість6 540,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-10-13-012393-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015:35330000-6– Боєприпаси (патрони навчальні, макети гранат, макети мін, магазини автомата, набори куль до гвинтівки пневматичної)
Ім'я:Ревакович Віра СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380676485657 Веб сайт: ЄДРПОУ:41064044Очікувана вартість33 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-10-11-003229-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015:35330000-6 –Боєприпаси (гранатометні постріли, макет гранати, макет протипіхотної міни)
Ім'я:Ревакович Віра СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380676485657 Веб сайт: ЄДРПОУ:41064044Очікувана вартість5 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2022-12-12-020247-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015:35330000-6 –Боєприпаси (макет міни протитанкової, набір куль до гвинтівки пневматичної)
Ім'я:Ревакович Віра СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380676485657 Веб сайт: ЄДРПОУ:41064044Очікувана вартість4 819,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2020-12-22-019453-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРукавички медичні
Очікувана вартість22 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro