Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «35331000-3»
-
ID: UA-2026-08-31-007745-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивні патрони 12-го калібру
Оголошено31 серп. 15:14
Прийом пропозицій31 серп. 15:14 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-004391-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНабої
Ім'я:Товтик Кароліна МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380997572795 Факс:+380312630403ЄДРПОУ:40108997Оголошено28 серп. 12:04
Прийом пропозицій28 серп. 12:04 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-011242-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПатрони спортивні для біатлону калібру 5,6 мм (.22LR)
Очікувана вартість90 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001338-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПатрони спортивні для біатлону калібру 5,6 мм (.22LR)
Очікувана вартість62 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПатрони спортивні для біатлону калібру 5,6 мм (.22LR)
Очікувана вартість99 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010366-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПатрони спортивні для біатлону калібру 5,6 мм (.22LR)
Очікувана вартість43 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012344-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКулі пневматичні
Очікувана вартість165 687,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004937-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБоєприпаси (код ДК 021:2015 – 35330000-6 «Боєприпаси», уточнюючий код ДК 021:2015 – 35331500-8 – «Патрони»)
Оголошено26 серп. 11:55
Прийом пропозицій26 серп. 11:55 – 3 вер. 00:05Очікувана вартість1 963 333,33 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-25-007466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКулі
Ім'я:Григорович Олена ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380933243114,380974617036 ЄДРПОУ:25673510Очікувана вартість26 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-012416-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКульки пневматичні (калібру 4,5 мм). Код за ДК 021:2015 - 35330000-6 Боєприпаси.
Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-010998-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНабої калібру 5,6 мм (.22 LR) (2343/1.045/1, 2170/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 - Боєприпаси)
Ім'я:Кравченко Євгеній ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:03767831Оголошено17 серп. 16:29
Прийом пропозицій17 серп. 16:29 – 25 серп. 10:00Очікувана вартість124 110,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-17-007814-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКулі пневматичні калібру 4,5 мм (2343/1.045/1, 2170/1 стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)
Оголошено17 серп. 14:40
Прийом пропозицій17 серп. 14:40 – 25 серп. 10:00Очікувана вартість26 643,75 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-11-011121-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПатрони спортивні для біатлону калібру 5,6 мм (.22LR)
Очікувана вартість72 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-010905-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПатрони спортивні для біатлону калібру 5,6 мм (.22LR)
Очікувана вартість90 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-004072-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНабої
Оголошено6 серп. 11:41
Прийом пропозицій6 серп. 11:41 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість546 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-011949-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПатрони спортивні для біатлону калібру 5,6 мм (.22LR)
Очікувана вартість95 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-011383-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПатрони спортивні для біатлону калібру 5,6 мм (22LR)
Очікувана вартість54 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-007505-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКулі пневматичні
Оголошено30 лип. 15:13
Прийом пропозицій30 лип. 15:13 – 7 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість165 687,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-30-003840-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБоєприпаси (Патрони калібру 7.62х39 мм, Патрони калібру 9х18 мм, Патрони калібру 9х19 мм)
Оголошено30 лип. 11:58
Прийом пропозицій30 лип. 11:58 – 7 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 079 041,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-007693-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями35330000-6 — Боєприпаси «Маркерні патрони» (35331500-8)
Оголошено15 лип. 15:06
Прийом пропозицій15 лип. 15:06 – 24 лип. 12:00Очікувана вартість902 975,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась