Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «35330000-6»
-
ID: UA-2026-08-31-011878-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНабої до спортивної вогнепальної зброї для забезпечення освітнього процесу
Оголошено31 серп. 17:43
Прийом пропозицій31 серп. 17:43 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007745-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивні патрони 12-го калібру
Оголошено31 серп. 15:14
Прийом пропозицій31 серп. 15:14 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-005114-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПатрони спортивні за кодом ДК 021:2015 – 35330000-6 Боєприпаси (номенклатурна позиція товару - 35331500-8 – Патрони).
Оголошено31 серп. 13:17
Прийом пропозицій31 серп. 13:17 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-004627-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПатрони спортивні за кодом ДК 021:2015 – 35330000-6 Боєприпаси (номенклатурна позиція товару - 35331500-8 – Патрони).
Оголошено31 серп. 12:47
Прийом пропозицій31 серп. 12:47 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-004391-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНабої
Ім'я:Товтик Кароліна МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380997572795 Факс:+380312630403ЄДРПОУ:40108997Оголошено28 серп. 12:04
Прийом пропозицій28 серп. 12:04 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-004937-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБоєприпаси (код ДК 021:2015 – 35330000-6 «Боєприпаси», уточнюючий код ДК 021:2015 – 35331500-8 – «Патрони»)
Оголошено26 серп. 11:55
Прийом пропозицій26 серп. 11:55 – 3 вер. 00:05 -
ID: UA-2026-09-01-011242-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПатрони спортивні для біатлону калібру 5,6 мм (.22LR)
Очікувана вартість90 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-009361-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКулі для пневматичної зброї "Шершень 0,28g"
Очікувана вартість3 780,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001338-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПатрони спортивні для біатлону калібру 5,6 мм (.22LR)
Очікувана вартість62 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПатрони спортивні для біатлону калібру 5,6 мм (.22LR)
Очікувана вартість99 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010366-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПатрони спортивні для біатлону калібру 5,6 мм (.22LR)
Очікувана вартість43 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010951-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМаркерні патрони 5,56 з кулею із фарбою
Очікувана вартість2 476 840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012344-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКулі пневматичні
Очікувана вартість165 687,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-010999-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБоєприпаси
Очікувана вартість307 275,00 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-08-26-009290-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання боєприпасів, а саме кулі пневматичні 4,5 мм по ціні 600,00 грн за 1 банку в кількості 7 банок для проведення відновлювального навчально-тренувального збору після чемпіонату України серед спортсменів 2008 р.н. та молодших зі стрільби кульової у м. Черкаси з 25 серпня по 02 вересня 2026
року. Очікувана вартість4 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-007466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКулі
Ім'я:Григорович Олена ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380933243114,380974617036 ЄДРПОУ:25673510Очікувана вартість26 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-005964-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКулі пневматичні
Ім'я:Василюк Людмила ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380679282933 Факс:+380432611600ЄДРПОУ:33810874Очікувана вартість26 499,72 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-013637-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКулі пневматичні
Очікувана вартість60 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-008543-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПостріли для страйкбольного гранатомету
Ім'я:Мяновська Ірина ВалентинівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380676045743 ЄДРПОУ:26616327Оголошено18 серп. 14:46
Прийом пропозицій24 серп. 00:00 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість277 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-17-012416-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКульки пневматичні (калібру 4,5 мм). Код за ДК 021:2015 - 35330000-6 Боєприпаси.
Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro