Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «35310000-0»
-
ID: UA-2026-09-01-000797-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір для чищення
Очікувана вартість13 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-23-000442-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлинки фехтувальні СтМ шпажні
Очікувана вартість39 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-012665-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПневматична гвинтівка
Оголошено20 серп. 17:06
Прийом пропозицій20 серп. 17:06 – 25 серп. 08:00Очікувана вартість64 583,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-20-004436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистема протидії БпЛА сіткомет Пташка на FPV
Очікувана вартість62 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-001044-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗброя різна
Очікувана вартість40 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-012208-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПістолет пневматичний та пістолет спортивний
Оголошено17 серп. 18:12
Прийом пропозицій17 серп. 18:12 – 25 серп. 19:00Очікувана вартість436 800,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-009947-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи35310000-0 Зброя різна (Пістолет стартовий, патрони холості)
Очікувана вартість4 347,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-008837-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи35310000-0 Зброя різна (Макети автоматів)
Очікувана вартість5 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-007464-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 35310000-0 Зброя різна
Очікувана вартість24 016,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-003927-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнвентар для гри у страйкбол
Оголошено11 серп. 11:39
Прийом пропозицій11 серп. 11:39 – 19 серп. 19:00Очікувана вартість446 500,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-07-010631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи35310000-0 - Зброя різна
Очікувана вартість163 390,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-010668-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНавчальний макет масогабаритної зброї - Макет масогабаритний автомату Калашникова калібру 7,62
Ім'я:Ясенчук Тетяна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380434361463 Факс:+380434361173ЄДРПОУ:00727713Очікувана вартість55 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-009075-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015: 35310000-0 Зброя різна
Очікувана вартість24 016,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-002709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для реалізації проєкту-переможця Шкільного громадського бюджету «Щит нації: нове покоління Захисників» в КЗЗСО «Гімназії №19 імені академіка Михайла Павловського Хмельницької міської ради»
Очікувана вартість19 374,01 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-010480-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКлинки для рапіри шпаги та шаблі для ДЮСШ «Армієць»
Оголошено23 лип. 16:20
Прийом пропозицій23 лип. 16:20 – 3 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість206 666,66 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-23-005406-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРучна система протидії БпЛА сіткомет Пташка 2.0
Очікувана вартість19 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-004019-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСтрайкбольний пістолет USP 9mm AEP Pistol Replica Licensed by UMAREX [CYMA] з акумулятором AEP Battery Li-Po 680mAh 7,4V 20C Micro [IPower]
Оголошено20 лип. 12:13
Прийом пропозицій24 лип. 00:00 – 28 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість210 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-001388-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБалончик газовий
Ім'я:Цуренко Оксана ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442383424 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328913Очікувана вартість15 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-008281-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГвинтівка пневм. Optima Striker Edge Vortex (ГП) 350 м/с 4,5мм
Ім'я:Герасименко Світлана МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380985971152 ЄДРПОУ:43915069Очікувана вартість66 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-010410-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлинки фехтувальні СтМ шпажні
Очікувана вартість27 580,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro