Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «35300000-7»
-
ID: UA-2026-09-02-000042-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляНабір для чищення зброї калібру 5.45, 5.56 мм
Оголошено2 вер. 02:50
Прийом пропозицій8 вер. 02:49 – 11 вер. 02:49 -
ID: UA-2026-08-31-011878-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНабої до спортивної вогнепальної зброї для забезпечення освітнього процесу
Оголошено31 серп. 17:43
Прийом пропозицій31 серп. 17:43 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007745-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивні патрони 12-го калібру
Оголошено31 серп. 15:14
Прийом пропозицій31 серп. 15:14 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-005114-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПатрони спортивні за кодом ДК 021:2015 – 35330000-6 Боєприпаси (номенклатурна позиція товару - 35331500-8 – Патрони).
Оголошено31 серп. 13:17
Прийом пропозицій31 серп. 13:17 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-004627-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПатрони спортивні за кодом ДК 021:2015 – 35330000-6 Боєприпаси (номенклатурна позиція товару - 35331500-8 – Патрони).
Оголошено31 серп. 12:47
Прийом пропозицій31 серп. 12:47 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-004391-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНабої
Ім'я:Товтик Кароліна МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380997572795 Факс:+380312630403ЄДРПОУ:40108997Оголошено28 серп. 12:04
Прийом пропозицій28 серп. 12:04 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-004937-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБоєприпаси (код ДК 021:2015 – 35330000-6 «Боєприпаси», уточнюючий код ДК 021:2015 – 35331500-8 – «Патрони»)
Оголошено26 серп. 11:55
Прийом пропозицій26 серп. 11:55 – 3 вер. 00:05 -
ID: UA-2026-09-02-002927-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикулі пневматичні Шершень 0,62г, 4,5мм (400шт.)
Очікувана вартість21 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011581-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПостріли для страйкбольного гранатомету
Ім'я:Мяновська Ірина ВалентинівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380676045743 ЄДРПОУ:26616327Очікувана вартість0,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011242-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПатрони спортивні для біатлону калібру 5,6 мм (.22LR)
Очікувана вартість90 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000797-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір для чищення
Очікувана вартість13 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-009361-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКулі для пневматичної зброї "Шершень 0,28g"
Очікувана вартість3 780,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001338-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПатрони спортивні для біатлону калібру 5,6 мм (.22LR)
Очікувана вартість62 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПатрони спортивні для біатлону калібру 5,6 мм (.22LR)
Очікувана вартість99 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010366-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПатрони спортивні для біатлону калібру 5,6 мм (.22LR)
Очікувана вартість43 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011408-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір для переобладнання 5,56-мм (Conversion Kit 5.56 mm) штурмової гвинтівки M4/M16/AR15 (w/o Sporter Block)/ C7/C8/Sig 516/Sig M400 для використання зі спеціальними маркувальними патронами
Очікувана вартість1 162 844,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010951-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМаркерні патрони 5,56 з кулею із фарбою
Очікувана вартість2 476 840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012344-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКулі пневматичні
Очікувана вартість165 687,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-010999-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБоєприпаси
Очікувана вартість307 275,00 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-08-26-009290-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання боєприпасів, а саме кулі пневматичні 4,5 мм по ціні 600,00 грн за 1 банку в кількості 7 банок для проведення відновлювального навчально-тренувального збору після чемпіонату України серед спортсменів 2008 р.н. та молодших зі стрільби кульової у м. Черкаси з 25 серпня по 02 вересня 2026
року. Очікувана вартість4 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro