Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «35250000-1»
-
ID: UA-2026-08-25-011889-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідлякувач котів, собак і білок Tornado LS-937CD
Очікувана вартість2 180,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-001183-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораПортативні ультразвукові відлякувачі собак
Оголошено10 серп. 10:02
Прийом пропозицій14 серп. 10:00 – 19 серп. 10:00Очікувана вартість473 550,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-06-000216-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУльтразвуковий відлякувач собак
Очікувана вартість1 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-013518-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідлякувачі собак
Очікувана вартість15 440,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-011011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідлякувач собак з ліхтарем
Ім'я:Соколов Володимир МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: +380322392367 Факс:+380322392260ЄДРПОУ:00131587Очікувана вартість99 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-003073-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання відлякувачів для собак
Очікувана вартість3 402,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-014016-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВідлякувачі собак – Шприц ветеринарний метальний, 3мл DARTblow30 з голкою ветеринарною до шприцемет-трубки 1,2х38мм PLABN1238
Ім'я:Ніколенко Галина АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380487178683 ЄДРПОУ:30587190Оголошено25 трав. 18:41
Прийом пропозицій25 трав. 18:41 – 2 черв. 09:00Очікувана вартість366 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-04-013179-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВідлякувачі собак – Шприц ветеринарний метальний, 3мл DARTblow30 з голкою ветеринарною до шприцемет-трубки 1,2х38мм PLABN1238
Ім'я:Ніколенко Галина АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380487178683 ЄДРПОУ:30587190Оголошено4 трав. 17:42
Прийом пропозицій4 трав. 17:42 – 12 трав. 09:00Очікувана вартість366 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-14-005319-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивідлякувачі собак
Очікувана вартість9 253,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-26-001761-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораУльтразвуковий відлякувач собак
Оголошено26 бер. 09:50
Прийом пропозицій30 бер. 00:00 – 3 квіт. 10:00Очікувана вартість133 560,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-04-007869-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораВідлякувачі собак ультразвукові
Оголошено4 бер. 13:40
Прийом пропозицій13 бер. 12:00 – 18 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість118 337,33 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-26-007377-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи35250000-1 "Відлякувачі собак"
Очікувана вартість875,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-10-009560-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідлякувач собак
Очікувана вартість10 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-09-001999-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідлякувачі собак , 35250000-1 (Відлякувач собак ультразвуковий)
Очікувана вартість3 072,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-14-000542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод 35250000-1 за ДК 021:2015 "Відлякувачі собак" (спеціалізовані засоби для організації безпечної роботи працівників Товариства на відкритому повітрі)
Очікувана вартість90 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-20-009429-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи35250000-1 Відлякувачі собак (відлякувачі собак)
Очікувана вартість99 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-06-001498-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУльтразвуковий відлякувач собак ZF-853
Очікувана вартість791,19 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-28-008776-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідлякувачі собак (ДК 021:2015-35250000-1 Відлякувачі собак)
Очікувана вартість6 710,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-21-009666-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідлякувач собак з ліхтарем
Ім'я:Соколов Володимир МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: +380322392367 Факс:+380322392260ЄДРПОУ:00131587Очікувана вартість95 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-13-013329-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідлякувачі собак
Очікувана вартість10 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro