Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «35210000-9»

  • ID: UA-2026-09-03-005429-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Бронемішені

    Ім'я:
    Кривоберець Костянтин Валерійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380506168794 ЄДРПОУ:
    08803649
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 12:00

    Прийом пропозицій
    9 вер. 20:00 – 14 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    201 293,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    5 дн. 18 г. 24 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-006387-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Мішені

    Ім'я:
    Зубок Роман Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380971727775 ЄДРПОУ:
    44709450
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 14:17

    Прийом пропозицій
    5 вер. 09:00 – 10 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    211 000,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    1 дн. 19 г. 24 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-003969-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Паперові мішені спеціального призначення

    Ім'я:
    Кривоберець Костянтин Валерійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380506168794 ЄДРПОУ:
    08803649
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 12:05

    Прийом пропозицій
    7 вер. 20:00 – 10 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    137 000,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    3 дн. 18 г. 24 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-010781-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Метальна машина Do-all outdoors Flyway 30 (спеціального призначення), мішень IPSC класична картон (спеціального призначення), тарілка стендова Eurotarget Standard orange (спеціального призначення), мішень ІБІС IPSC метрична 460*760 мм гофрокартон (спеціального призначення).

    Ім'я:
    Клімчук Ольга Романівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380679246329 ЄДРПОУ:
    14323385
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:43

    Прийом пропозицій
    4 вер. 17:00 – 9 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    153 000,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    1 дн. 3 г. 24 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-003531-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Тренувальні мішені

    Ім'я:
    Савицький Ігор Вікторович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380631308348 ЄДРПОУ:
    14321475
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 11:48

    Прийом пропозицій
    31 серп. 11:48 – 8 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    79 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 18 г. 24 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-29-000345-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Тарілка стендова EUROTARGET Standart (150шт/ящ) orange

    Ім'я:
    Панасюк Вадим
    E-mail: [email protected] Телефон: 380637060724 ЄДРПОУ:
    26639076
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 серп. 13:15

    Прийом пропозицій
    3 вер. 00:00 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    31 880,00 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 10 г. 24 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-013378-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Тренувальні мішені

    Ім'я:
    Ковальов Сергій Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380637353096 ЄДРПОУ:
    26621567
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 18:15

    Прийом пропозицій
    29 серп. 18:20 – 3 вер. 18:20
    Очікувана вартість

    102 890,00 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 г. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-013209-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Мішені та мішеневі установки

    ЄДРПОУ:
    26630891
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    210 698,07 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-012619-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Стійка для кріплення мішеней Sсorpion

    ЄДРПОУ:
    26630891
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 527,28 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-010172-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Гонг IDPA 750x450 AR 500 10 mm

    ЄДРПОУ:
    26624212
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    не визначено

    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-000158-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Комплект навчально-тренувального стрілецького обладнання (ДК 021:2015 35210000-9 – Тренувальні мішені)

    ЄДРПОУ:
    26615101
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    не визначено

    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-013441-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Паперові мішені різні

    ЄДРПОУ:
    26630738
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    100 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-001943-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Тренувальні мішені

    ЄДРПОУ:
    23313925
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    не визначено

    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-000475-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Тарілка для стрільби

    Ім'я:
    Андрій Ралко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380372591677 Веб сайт:
    https://cv.npu.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    40109079
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 999,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-23-000420-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Тренувальні мішені

    Ім'я:
    Антон Григоренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675090075 ЄДРПОУ:
    00046657
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 серп. 18:27

    Прийом пропозицій
    27 серп. 00:00 – 29 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    85 306,80 грн

    з ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-22-000180-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Тренувальна мішень-гонг “Грудна фігура” 500*500 (спеціального призначення) або еквівалент, гонг IDPA 750*450 (спеціального призначення) або еквівалент, “гравітаційний поппер” (спеціального призначення) або еквівалент, мішень-гонг 300 мм 2 отвори (спеціального призначення) або еквівалент, гонг IPSC … 570*450 (спеціального призначення) або еквівалент, мішенна установка Texas Star 200 (спеціального призначення) або еквівалент, гонг 100 мм 2 отвори (спеціального призначення) або еквівалент, мішень-гонг 250 мм 2 отвори (спеціального призначення) або еквівалент, мішень-гонг 200 мм 2 отвори (спеціального призначення) або еквівалент, мішень-гонг 150 мм 2 отвори (спеціального призначення) або еквівалент, мішень "Заручник S" (спеціального призначення) або еквівалент, мішенна установка Бьянчі 8/200 (спеціального призначення) або еквівалент, мішенна установка Дуельне дерево 6 (спеціального прихначення) або еквівалент, мішенна установка Black Star 200 (спеціального призначення) або еквівалент, мішенна установка Подвійний поппер (спеціального призначення) або еквівалент

    Ім'я:
    Клімчук Ольга Романівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380679246329 ЄДРПОУ:
    14323385
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 серп. 11:20

    Прийом пропозицій
    27 серп. 12:00 – 3 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    559 213,00 грн

    з ПДВ
    Аукціон

  • ID: UA-2026-08-20-012763-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Тренувальні мішені

    Ім'я:
    Дмитро Артеменко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380689977327 ЄДРПОУ:
    26637677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 17:03

    Прийом пропозицій
    26 серп. 16:50 – 31 серп. 16:50
    Очікувана вартість

    800 000,00 грн

    з ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-20-002410-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Тренувальні мішені (мішень №4)

    Ім'я:
    Вовк Віталій Валерійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380935696067 ЄДРПОУ:
    45667679
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-002302-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Тренувальні мішені (мішень №4)

    Ім'я:
    Вовк Віталій Валерійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380935696067 ЄДРПОУ:
    45667679
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-000144-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Мішень МКПС (метрична)

    Ім'я:
    Підкова Наталія Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380953958219 ЄДРПОУ:
    07747966
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 07:59

    Прийом пропозицій
    26 серп. 09:00 – 31 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    107 652,90 грн

    з ПДВ
    Пропозиції розглянуто

1 2 3 .. 97 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro