Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «35125000-6»
-
ID: UA-2026-08-28-011323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтоматизована система охорони локальних ділянок спеціального призначення
Оголошено28 серп. 18:13
Прийом пропозицій28 серп. 18:13 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-27-008947-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермінали ZKTeco SC800
Очікувана вартість41 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-001244-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання та матеріали відеоспостереження
Очікувана вартість48 110,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-010393-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКамери відеоспостереження для охоронних систем
Очікувана вартість36 080,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-010954-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплектуючі до IP системи відеонагляду на 10 камер VIASecurity з монтажем (35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони)
Ім'я:КОВАЛЕНКО Михайло ОлексійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380674550458 ЄДРПОУ:05497146Очікувана вартість98 554,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-006905-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКамери відеоспостереження для охоронних систем
Очікувана вартість86 329,97 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-001417-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермінал 2КТесо ЗС800
Очікувана вартість24 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-000609-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермінал ZKTeco SC800
Ім'я:Коломієць Ірина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380678958363 Факс:+380434364086ЄДРПОУ:26340160Очікувана вартість8 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-000526-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермінал ZKTeco SC800
Очікувана вартість66 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-003732-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермінали ZKTeco SC800
Очікувана вартість41 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-011176-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема відеоспостереження з установкою та монтажем (м. Київ)
Оголошено6 серп. 17:25
Прийом пропозицій6 серп. 17:25 – 16 серп. 23:00Очікувана вартість1 040 998,70 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-06-008483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІР відеокамери
Оголошено6 серп. 15:08
Прийом пропозицій6 серп. 15:08 – 17 серп. 09:00Очікувана вартість2 718 036,14 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-007006-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермінал ZKTeco SC800
Очікувана вартість99 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-004968-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІР відеореєстратори
Оголошено6 серп. 12:20
Прийом пропозицій6 серп. 12:20 – 14 серп. 09:00Очікувана вартість2 718 036,14 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-05-004912-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМережеві відеокамери
Очікувана вартість10 170,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-007385-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКамера відеоспостереження для реалізації проєкту "Еко-простір "ЄДНІСТЬ" для бібліотеки-філії №14 Централізованої бібліотечної системи Хмельницької міської територіальної громади
Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-002663-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистеми та пристрої нагляду та охорони
Очікувана вартість461 817,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-006426-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКамери відеоспостереження для охоронних систем (видатки з благоустрою населених пунктів) за кодом ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Очікувана вартість82 830,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-010051-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистема відеоспостереження (камери відеоспостереження та супутнє обладнання)
Ім'я:Климишин Ігор ПетровичE-mail: [email protected] Телефон: 380322592002 Веб сайт: ЄДРПОУ:25575150Очікувана вартість39 971,29 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-009757-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиIP камера у складі: IP камера Reolink Go Series G330 (Go Plus) АБО ЕКВІВАЛЕНТ – 1 шт.; сонячна панель Reolink Solar Panel 2 White АБО ЕКВІВАЛЕНТ – 1 шт.; карта пам’яті micro-SD ST2-64-S1 АБО ЕКВІВАЛЕНТ – 1 шт.
Оголошено16 лип. 16:54
Прийом пропозицій16 лип. 16:54 – 24 лип. 16:00Очікувана вартість62 650,00 грн
без ПДВЗавершена