Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «35121800-6»
-
ID: UA-2026-08-26-006505-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДзеркало бокове код ДК 021:2015:35121800-6 Оглядові дзеркала безпеки
Очікувана вартість8 795,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-003526-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидзеркало для автомобіля
Ім'я:Демчишина Інна СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382622134 Факс:+380382622134ЄДРПОУ:43940247Очікувана вартість350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-005524-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДзеркало дорожнє (ДК 021:2015: 35121800-6 - Оглядові дзеркала безпеки)
Очікувана вартість23 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-003955-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДорожнє дзеркало
Очікувана вартість6 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-001351-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДзеркало дорожнє кругле з козирком дам.1000 мм. ДЗ-UNI1000
Очікувана вартість30 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-004264-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДорожнє оглядове дзеркало кругле з козирком 60см (помаранчево-чорний обідок, акріл)
Очікувана вартість4 188,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-27-006887-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОглядові дзеркала безпеки (код ДК 021:2015: 35121800-6)
Очікувана вартість7 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-24-002082-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДзеркало сферичне (ДК 021:2015:35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони)
Очікувана вартість3 414,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-17-001479-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДзеркало дорожнє сферичне Д-800 мм з козирьком
Очікувана вартість99 140,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-10-003964-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПошукові (оглядові) дзеркала
Очікувана вартість51 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-31-001383-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПристрої для нагляду та охорони
Оголошено31 бер. 09:57
Прийом пропозицій31 бер. 09:57 – 8 квіт. 00:01Очікувана вартість1 033 660,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-03-27-009413-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДорожнє дзеркало
Очікувана вартість23 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-13-010006-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДзеркало оглядове ЗД-6 для огляду днищ автомобілів
Ім'я:Вчерашня Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380688025872 ЄДРПОУ:38830387Очікувана вартість8 700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-11-002604-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДзеркало сферичне
Очікувана вартість6 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-03-014583-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір дзеркал ЗД-2У з роздвижною штангою і освітлювачем
Очікувана вартість10 692,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-24-020398-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСферичні дзеркала NV80cap
Очікувана вартість54 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-11-019819-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи35120000-1-Системи та пристрої нагляду та охорони, номенклатура :35121800-6 - Оглядові дзеркала безпеки
Очікувана вартість30 465,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-08-011851-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиоглядові дзеркала безпеки
Очікувана вартість5 167,01 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-02-007239-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОглядові дзеркала безпеки. дзеркало дорожнє - 4 шт.
Очікувана вартість18 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-24-004423-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОглядове дзеркало (з ліхтарем)
Ім'я:Бороденчик Наталія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380987648986 ЄДРПОУ:41449317Оголошено24 лист. 2025 11:06
Прийом пропозицій24 лист. 2025 11:06 – 2 груд. 2025 12:00Очікувана вартість8 699,00 грн
з ПДВЗавершена