Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «35121500-3»
-
ID: UA-2026-09-03-010894-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПломбувальні матеріали, 2 лоти: лот 1 - контрольна стрічка (пломбувальний скотч) - 35121500-3; лот 2- пломби для палет (наклейка) - 35121500-3
Ім'я:Ольга СкічкоE-mail: [email protected] Телефон: +380442540108, +380677908565 Веб сайт: ЄДРПОУ:00032106Оголошено3 вер. 15:27
Прийом пропозицій3 вер. 15:27 – 24 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-27-003232-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІндикаторні пломби затяжні для опломбування контейнерів - 35121500-3
Оголошено27 серп. 11:05
Прийом пропозицій27 серп. 11:05 – 7 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-28-002759-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Очікувана вартість3 810,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011899-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПломби номерні затяжки ДК 021:2015:35120000-1
Очікувана вартість6 460,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002027-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПломба номерна пластикова
Очікувана вартість500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000329-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями35120000-1 – Системи та пристрої нагляду та охорони
Оголошено26 серп. 08:41
Прийом пропозицій26 серп. 08:41 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість177 800,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-20-008971-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПломба пл Гарант
Ім'я:Жидецька Олена ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380532553025 Факс:+380532553025ЄДРПОУ:31728762Очікувана вартість426,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-011037-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями35120000-1 – Системи та пристрої нагляду та охорони
Оголошено14 серп. 16:54
Прийом пропозицій14 серп. 16:54 – 22 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість177 800,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-13-006980-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 :35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони (Пломба свинцева діам.10)
Очікувана вартість873,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-001148-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПломби
Очікувана вартість1 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-002445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля35121500-3 -Пломби. Закупівля номерних індикаторних пластикових пломб для АТ «Сенс Банк».
Оголошено7 серп. 10:38
Прийом пропозицій13 серп. 01:00 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість262 800,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-04-012064-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби контролю доступу
Очікувана вартість11 520,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-006140-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПломби
Очікувана вартість27 594,00 грн
з ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-07-31-000560-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПломби та дріт для пломбування
Ім'я:Мошкова Вікторія ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380456347173 Факс:+380456347173ЄДРПОУ:02568087Очікувана вартість11 880,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-000785-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-580_35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони (Пломби охоронні роторні в комплекті з дротом)
Оголошено28 лип. 09:22
Прийом пропозицій28 лип. 09:22 – 5 серп. 15:00Очікувана вартість471 670,36 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-010602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистеми та пристрої нагляду та охорони
Ім'я:Наталія ТрофіменкоE-mail: [email protected] Телефон: +380989799312 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361661Оголошено27 лип. 17:03
Прийом пропозицій27 лип. 17:03 – 4 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість292 896,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-011017-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПломба свинцева (код 35120000-1 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Оголошено22 лип. 17:10
Прийом пропозицій22 лип. 17:10 – 31 лип. 12:00Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-005801-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІндикатор магнітного поля для лічильників електричної енергії
Ім'я:Величко Людмила МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380672545098 Веб сайт: ЄДРПОУ:40150221Оголошено20 лип. 13:56
Прийом пропозицій20 лип. 13:56 – 28 лип. 13:41Очікувана вартість71 032,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-008747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями(ПК-26Т_0310_ВО) Пломба-наліпка
Оголошено16 лип. 16:00
Прийом пропозицій16 лип. 16:00 – 24 лип. 18:00Очікувана вартість277 035,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-010802-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПломби, дріт пломбувальний (35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони)
Очікувана вартість5 310,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro