Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «35121300-1»
-
ID: UA-2026-09-03-014208-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для системи контролю та управління доступом
Оголошено3 вер. 17:48
Прийом пропозицій3 вер. 17:48 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-24-008263-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони Картка ідентифікатор
Оголошено24 серп. 15:45
Прийом пропозицій24 серп. 15:45 – 6 вер. 21:00 -
ID: UA-2026-08-26-001244-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання та матеріали відеоспостереження
Очікувана вартість48 110,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-008717-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОхоронне обладнання
Оголошено31 лип. 17:10
Прийом пропозицій31 лип. 17:10 – 8 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість977 174,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-010808-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОхоронне обладнання
Ім'я:Доманська Ганна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено22 лип. 16:55
Прийом пропозицій22 лип. 16:55 – 30 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість977 174,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-10-003869-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОхоронне обладнання
Ім'я:Доманська Ганна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено10 лип. 11:36
Прийом пропозицій10 лип. 11:36 – 18 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість977 174,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-11-006459-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистеми та пристрої нагляду та охорони
Очікувана вартість6 336,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-012301-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПломби
Ім'я:Мосійчук Мирослава МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380363668495 ЄДРПОУ:05425046Оголошено10 черв. 16:25
Прийом пропозицій10 черв. 16:25 – 18 черв. 13:00Очікувана вартість348 458,89 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-05-008440-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПристрої та комплектуючі для системи охоронної сигналізації (ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони )
Оголошено5 черв. 14:18
Прийом пропозицій5 черв. 14:18 – 13 черв. 16:00Очікувана вартість174 060,67 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-02-004253-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони (пломба охорона, дріт пломбувальний)
Очікувана вартість3 990,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-000341-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляОбладнання для системи відеоспостереження
Оголошено1 черв. 08:50
Прийом пропозицій5 черв. 08:00 – 13 черв. 10:00Очікувана вартість645 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-29-003441-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОхоронне приладдя (баллон газовий "Терен-4М")
Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-011328-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПломби, дріт пломбувальний згідно ДК 021:2015 код 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Ім'я:Бурмістров Кирило ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: 380974526056 Веб сайт: ЄДРПОУ:32121458Оголошено18 трав. 15:59
Прийом пропозицій18 трав. 15:59 – 27 трав. 09:00Очікувана вартість30 170,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-22-011335-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦ_26Т-377_35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони (Пломбувальне обладнання)
Оголошено22 квіт. 15:06
Прийом пропозицій22 квіт. 15:06 – 30 квіт. 12:00Очікувана вартість14 022,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-09-003393-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиППК Orion NOVA L, клавіатура K-LED8
Очікувана вартість96 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-08-003950-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСенсорна кнопка виходу, контролер доступу до чотирьох дверей, зчитувач безконтактних карт доступу, блок безперебійного живлення з акумулятором, електромагнітний замок, монтажний кутник (кронштейн) L-подібний, монтажний кутник (кронштейн) І-подібний, дотягувач дверний
Оголошено8 квіт. 11:15
Прийом пропозицій8 квіт. 11:15 – 16 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість87 753,98 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-27-000539-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗчитувач
Ім'я:Бороденчик Наталія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380987648986 ЄДРПОУ:41449317Оголошено27 бер. 08:56
Прийом пропозицій27 бер. 08:56 – 4 квіт. 10:00Очікувана вартість15 300,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-26-012827-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗчитувач безконтактних карт
Ім'я:Бороденчик Наталія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380987648986 ЄДРПОУ:41449317Оголошено26 бер. 16:25
Прийом пропозицій26 бер. 16:25 – 3 квіт. 17:00Очікувана вартість4 900,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-19-013709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦ_26Т-306_35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони (Пломбувальне обладнання)
Оголошено19 бер. 16:48
Прийом пропозицій19 бер. 16:48 – 4 квіт. 12:00Очікувана вартість11 423,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-13-000222-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПристрої охоронної сигналізації
Ім'я:ГАРЬКАВА ЮліяE-mail: [email protected] Телефон: +380534861688 Факс:+380675763903Веб сайт: ЄДРПОУ:04057646Очікувана вартість4 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro