Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «35120000-1»
-
ID: UA-2026-09-04-013729-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМеталошукач Quest Q35 + Xpointer, код відповідно національного класифікатора України ДК 021:2015 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Оголошено4 вер. 20:02
Прийом пропозицій10 вер. 00:00 – 13 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-013373-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання системи відеоспостереження, пожежної та охоронної сигналізації зі встановленням, в ізоляторі тимчасового тримання № 2 м. Шепетівка, за кодом ДК 021:2015: 35120000-1 — «Системи та пристрої нагляду та охорони»
Ім'я:Губай Олександра МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382692436 Факс:+380380382692ЄДРПОУ:40108824Оголошено4 вер. 18:13
Прийом пропозицій4 вер. 18:13 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-011181-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАрочний металодетектор, ручний металодетектор та дзеркалодля огляду днища транспорту
Оголошено4 вер. 15:32
Прийом пропозицій4 вер. 15:32 – 20 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-04-010596-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРозбудова комплексної системи відеоспостереження «Безпечна Полтавщина» - Код ДК 021:2015 - 35120000-1 «Системи та пристрої нагляду та охорони»
Оголошено4 вер. 15:13
Прийом пропозицій4 вер. 15:13 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-010142-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання до систем контролю управління доступу та відеоспостереження згідно коду національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 35120000-1 «Системи та пристрої нагляду та охорони»
Оголошено4 вер. 14:59
Прийом пропозицій4 вер. 14:59 – 20 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-09-04-009056-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони (система відеоспостереження відділення поліції № 2 Житомирського РУП ГУНП в Житомирській області (м. Чуднів)).
Оголошено4 вер. 14:27
Прийом пропозицій4 вер. 14:27 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-006222-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляОбладнання для систем охорони та безпеки (бездротовий датчик відчинення, інтелектуальний ретранслятор сигналу, клавіатура, бездротовий датчик руху, бездротова вулична сирена, бездротовий пожежний датчик) за кодом ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Оголошено4 вер. 12:30
Прийом пропозицій10 вер. 00:00 – 15 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-014208-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для системи контролю та управління доступом
Оголошено3 вер. 17:48
Прийом пропозицій3 вер. 17:48 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-010922-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТурнікети згідно ДК 021:2015 код 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Оголошено3 вер. 15:28
Прийом пропозицій3 вер. 15:28 – 21 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-03-010894-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПломбувальні матеріали, 2 лоти: лот 1 - контрольна стрічка (пломбувальний скотч) - 35121500-3; лот 2- пломби для палет (наклейка) - 35121500-3
Ім'я:Ольга СкічкоE-mail: [email protected] Телефон: +380442540108, +380677908565 Веб сайт: ЄДРПОУ:00032106Оголошено3 вер. 15:27
Прийом пропозицій3 вер. 15:27 – 24 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-09-02-011690-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКамери спостереження 222/2026
Оголошено2 вер. 16:14
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 10 вер. 13:00 -
ID: UA-2026-08-31-012222-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистеми та пристрої нагляду та охорони
Оголошено31 серп. 18:19
Прийом пропозицій31 серп. 18:19 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012158-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання та комплектуючі для систем відеоспостереження та контролю доступу
Оголошено31 серп. 18:10
Прийом пропозицій31 серп. 18:10 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-29-000591-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКамери спостереження 212/2026 (2)
Оголошено29 серп. 16:56
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 6 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-28-011323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтоматизована система охорони локальних ділянок спеціального призначення
Оголошено28 серп. 18:13
Прийом пропозицій28 серп. 18:13 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-27-011586-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораІндикаторна пломба «КЕПСІЛ» (35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони)
Оголошено27 серп. 16:44
Прийом пропозицій2 вер. 11:00 – 7 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-27-003232-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІндикаторні пломби затяжні для опломбування контейнерів - 35121500-3
Оголошено27 серп. 11:05
Прийом пропозицій27 серп. 11:05 – 7 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-27-002863-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораІндикаторні пломби
Оголошено27 серп. 10:51
Прийом пропозицій1 вер. 09:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-013323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистеми та пристрої нагляду та охорони
Оголошено25 серп. 18:18
Прийом пропозицій25 серп. 18:18 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-24-008263-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони Картка ідентифікатор
Оголошено24 серп. 15:45
Прийом пропозицій24 серп. 15:45 – 6 вер. 21:00