Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «35113440-5»
-
ID: UA-2026-08-26-009017-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖилет світловідбивний
Очікувана вартість216,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-011980-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖилет сигнальний робочий
Очікувана вартість22 032,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-004591-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖилети сигнальні помаранчеві (Тернопільська філія)
Очікувана вартість435,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-007759-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПротипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Очікувана вартість392,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-011928-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖилети сигнальні із світловідбиваючою стрічкою і логотипом
Очікувана вартість22 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-004494-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖилет сигнальний С496 сітчатий, жовтий
Ім'я:Горбаченко Марина РусланівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380976456208 ЄДРПОУ:32018333Очікувана вартість8 599,92 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-011160-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвітловідбивні жилети.
Очікувана вартість160,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-003415-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:35113440-5 Світловідбивні жилети(жилет сигнальний)
Очікувана вартість208,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-008920-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖилет сигнальний
Ім'я:Кочкіна Лариса ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380487057423 Факс:+380487057423ЄДРПОУ:35303262Очікувана вартість37 134,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-009407-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖилет безпеки світловідбивний
Ім'я:Станішевська Любов ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380938439766 ЄДРПОУ:45136971Очікувана вартість957,55 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-001826-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвітловідбивні жилети (сигнальні жилети)
Ім'я:Тавридзький Михайло РостиславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380674772297 ЄДРПОУ:23884071Очікувана вартість39 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-003811-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖилети сигнальні - 30шт.
Ім'я:Алексенко Георгій ВячеславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380671810104 ЄДРПОУ:02544490Очікувана вартість3 688,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-007945-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВогнегасник, респіратор, захисні рукавички, жилет
Ім'я:Немченко Дарія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380985767410 ЄДРПОУ:37411628Очікувана вартість2 930,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-013334-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖилети сигнальні
Ім'я:Інна Олексіївна БокареваE-mail: [email protected] Телефон: +380675439227 Веб сайт: ЄДРПОУ:30644336Очікувана вартість78 300,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-001168-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖилет сигнальний світловідбивний
Очікувана вартість399,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-006675-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖилет сигнальний VOREL
Очікувана вартість34 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-008689-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-401_35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Жилети сигнальні)
Оголошено24 черв. 14:43
Прийом пропозицій24 черв. 14:43 – 2 лип. 15:00Очікувана вартість148 527,76 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-18-010907-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвітловідбивні жилети
Очікувана вартість45 540,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-012284-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЖилети cигнальні - 35113440-5
Ім'я:Наталія СоляннікE-mail: [email protected] Телефон: +380442539808, +380500432553 Веб сайт: ЄДРПОУ:00032106Оголошено9 черв. 16:10
Прийом пропозицій9 черв. 16:10 – 23 черв. 11:00Очікувана вартість24 386,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-09-011620-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЖилет сигнальний
Оголошено9 черв. 15:51
Прийом пропозицій9 черв. 15:51 – 18 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 147 200,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась