Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «35113400-3»
-
ID: UA-2026-08-31-012710-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗахисний одяг для пожежника (Костюм спеціальний захисний)
Оголошено31 серп. 19:23
Прийом пропозицій31 серп. 19:23 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-012496-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОдяг рятувальника захисний (Костюм спеціальний захисний)
Оголошено31 серп. 18:52
Прийом пропозицій31 серп. 18:52 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-002454-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗахисні манжети
Очікувана вартість1 898,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-009017-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖилет світловідбивний
Очікувана вартість216,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012853-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗахисний одяг
Очікувана вартість435 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-013135-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПротипожежне обладнання
Очікувана вартість383 190,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-011980-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖилет сигнальний робочий
Очікувана вартість22 032,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-004591-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖилети сигнальні помаранчеві (Тернопільська філія)
Очікувана вартість435,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-007759-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПротипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Очікувана вартість392,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-004554-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПротипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Інтервенційний набір у складі: (жилет, спідниця), НК 024:2023: 38355 — Фартух для захисту від випромінювання ДК 021:2015: 35113400-3; Захист щитоподібної залози, НК 024:2023: 38358 - Комір для захисту від випромінювання, ДК 021:2015: 35113400-3)
Оголошено11 серп. 11:48
Прийом пропозицій11 серп. 11:48 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість289 794,40 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-011928-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖилети сигнальні із світловідбиваючою стрічкою і логотипом
Очікувана вартість22 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-007865-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВогнегасник, сокира пожежна, траверси замінні для лазів, заземлення переносне, противибуховий пристрій для сховищ цивільного захисту, комбінезон захисний
Оголошено5 серп. 14:41
Прийом пропозицій5 серп. 14:41 – 13 серп. 09:00Очікувана вартість851 880,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-04-011604-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКостюми захисні
Очікувана вартість20 640,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-008299-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗахисний одяг, шапочка "Шарлотка" біла
Ім'я:Гринечко Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380505608383 ЄДРПОУ:02009703Очікувана вартість900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-008497-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗахисний одяг
Оголошено31 лип. 16:41
Прийом пропозицій31 лип. 16:41 – 8 серп. 00:01Очікувана вартість436 066,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-31-004494-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖилет сигнальний С496 сітчатий, жовтий
Ім'я:Горбаченко Марина РусланівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380976456208 ЄДРПОУ:32018333Очікувана вартість8 599,92 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-003021-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПротипожежне, рятувальне та захисне обладнання код за ДК 021:2015 - 35110000-8 (Захисний одяг для пожежника (костюм спеціальний захисний))
Оголошено31 лип. 12:13
Прийом пропозицій31 лип. 12:13 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 474 200,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-30-009320-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиON-RP117 Комплект захисту гонад з поясом (Pв=1,0), ON-RP117V1 Комплект захисту гонад з поясом (Pв=1,0) (код НК 024:2023 38367 Пристосування для захисту гонад від випромінювання; НК 031:2024 Т02 ЗАХИСНИЙ ОДЯГ І ЗАВІСИ (ОКРІМ ЗАСОБІВ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ –ЗІЗ)
Очікувана вартість9 237,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-011160-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвітловідбивні жилети.
Очікувана вартість160,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-006103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПротипожежне, рятувальне та захисне обладнання (код НК 024:2023 38358– Комір для захисту від випромінювання; НК 031:2024 Т02 ЗАХИСНИЙ ОДЯГ І ЗАВІСИ (ОКРІМ ЗАСОБІВ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ –ЗІЗ)
Очікувана вартість5 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro