Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «35113300-2»
-
ID: UA-2026-08-31-004017-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 35110000-8 по ДК 021:2015 - Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Протипожежне обладнання). РПЗ - 9.249.
Оголошено31 серп. 12:10
Прийом пропозицій31 серп. 12:10 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-013544-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПротипожежне, рятувальне та зaхисне обладнання
Очікувана вартість28 624,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-002405-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗахисний пристрій від комарів
Очікувана вартість2 660,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-012690-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРеспіратори
Очікувана вартість1 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-007865-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВогнегасник, сокира пожежна, траверси замінні для лазів, заземлення переносне, противибуховий пристрій для сховищ цивільного захисту, комбінезон захисний
Оголошено5 серп. 14:41
Прийом пропозицій5 серп. 14:41 – 13 серп. 09:00Очікувана вартість851 880,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-002551-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗахисний акриловий екран на стіну
Очікувана вартість4 989,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-009964-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРеспіратори та напівмаски (з фільтрами) в асортименті для забезпечення захисту дихання при проведені ремонтних робіт
Очікувана вартість41 544,85 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-006295-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистема протидії бпла на оптоволокні «Бар'єр UF» (Код ДК 021:2015 - 35110000-8 «Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання» (35113300-2 «Захисні пристрої»))
Очікувана вартість1 608 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-004163-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистема протидії бпла на оптоволокні «Бар'єр UF» (Код ДК 021:2015 - 35110000-8 «Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання» (35113300-2 «Захисні пристрої»))
Очікувана вартість1 608 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-007702-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДіелектричні рукавиці, діелектричні боти, діелектричні килими
Ім'я:Комаровська Дар'я ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380443338140 Факс:+380443338140ЄДРПОУ:37292855Оголошено11 черв. 14:02
Прийом пропозицій19 черв. 00:00 – 23 черв. 08:00Очікувана вартість12 547,59 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-29-006808-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПротипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Очікувана вартість67 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-000403-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДіелектричні рукавиці, діелектричні боти, діелектричні килими
Ім'я:Комаровська Дар'я ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380443338140 Факс:+380443338140ЄДРПОУ:37292855Оголошено25 трав. 09:01
Прийом пропозицій2 черв. 00:00 – 4 черв. 09:00Очікувана вартість12 547,59 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-25-003714-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Комплектуючі до кисневих апаратів та розхідники Dräger BG ProAir (35113300-2 Захисні пристрої))
Ім'я:Олександра КотиченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380632649010 Веб сайт: ЄДРПОУ:08571363Оголошено25 бер. 10:57
Прийом пропозицій25 бер. 10:57 – 2 квіт. 08:00Очікувана вартість2 699 196,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-20-009281-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦ_26Т-309_35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Навушники протишумові, вкладиші протишумові (беруші))
Оголошено20 бер. 14:22
Прийом пропозицій20 бер. 14:22 – 5 квіт. 12:00Очікувана вартість58 230,84 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-09-011326-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Очікувана вартість226,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-16-005486-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект засобів захисту для виконання робіт по заміні ізоляції і заміні арматури на ПЛ-110 кВ виробничими бригадами служби ліній електропередачі(інвестиційна програма АТ «Прикарпаттяобленерго» п.7.19 ІП 2026)
Ім'я:Гундяк Василь РомановичE-mail: [email protected] Телефон: +380342594336 Факс:+380342594179ЄДРПОУ:00131564Оголошено16 лют. 14:07
Прийом пропозицій16 лют. 14:07 – 2 бер. 10:00Очікувана вартість91 684,80 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-16-006402-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект засобів захисту для виконання робіт по заміні проводу на ПЛ-6-10 кВ (інвестиційна програма АТ «Прикарпаттяобленерго» п.7.20 ІП 2026)
Ім'я:Гундяк Василь РомановичE-mail: [email protected] Телефон: +380342594336 Факс:+380342594179ЄДРПОУ:00131564Оголошено16 лют. 14:08
Прийом пропозицій16 лют. 14:08 – 2 бер. 10:00Очікувана вартість474 835,20 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-12-010784-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПротипожежне, рятувальне та захисне обладнання (вогнегасник порошковий ВП-5, шафа пожежна ШП 60/60 В біла, рукав пожежний Д-51 (к) з стволом РС-50, ствол пожежний РС-50 (алюм)))
Очікувана вартість22 515,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-30-006484-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕкран для обличчя
Очікувана вартість1 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-30-010234-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПротипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Оголошено30 груд. 2025 19:39
Прийом пропозицій30 груд. 2025 19:39 – 20 січ. 14:00Очікувана вартість288 854,50 грн
без ПДВЗавершена