Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «35113000-9»
-
ID: UA-2026-08-31-012710-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗахисний одяг для пожежника (Костюм спеціальний захисний)
Оголошено31 серп. 19:23
Прийом пропозицій31 серп. 19:23 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-012496-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОдяг рятувальника захисний (Костюм спеціальний захисний)
Оголошено31 серп. 18:52
Прийом пропозицій31 серп. 18:52 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-004017-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 35110000-8 по ДК 021:2015 - Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Протипожежне обладнання). РПЗ - 9.249.
Оголошено31 серп. 12:10
Прийом пропозицій31 серп. 12:10 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-002405-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗахисний пристрій від комарів
Очікувана вартість2 660,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008079-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМаска зварювальника та окуляри
Очікувана вартість904,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003083-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиштанга ізолююча оперативна ШО-1 до 1кв/ч із чохлом
Очікувана вартість1 989,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002454-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗахисні манжети
Очікувана вартість1 898,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010930-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗахисні засоби та засоби безпеки ДК 021:2015:35111300-8
Очікувана вартість356,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-009017-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖилет світловідбивний
Очікувана вартість216,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012853-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗахисний одяг
Очікувана вартість435 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-013135-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПротипожежне обладнання
Очікувана вартість383 190,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-012690-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРеспіратори
Очікувана вартість1 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-011980-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖилет сигнальний робочий
Очікувана вартість22 032,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-004591-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖилети сигнальні помаранчеві (Тернопільська філія)
Очікувана вартість435,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-007759-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПротипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Очікувана вартість392,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-006046-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТревожний рюкзак для дітей постраждалих від обстрілів,відповідно до оцінки індивідуальних потреб в межах ведення випадку, в рамках реалізації проекту «UKR/MOU20251181 Надання підтримки стосовно забезпечення соціальними послугами сімей з дітьми в місті Дніпро»
Очікувана вартість98 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-008815-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗахисне обладнання (шоломи, захист гомілки)
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-004554-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПротипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Інтервенційний набір у складі: (жилет, спідниця), НК 024:2023: 38355 — Фартух для захисту від випромінювання ДК 021:2015: 35113400-3; Захист щитоподібної залози, НК 024:2023: 38358 - Комір для захисту від випромінювання, ДК 021:2015: 35113400-3)
Оголошено11 серп. 11:48
Прийом пропозицій11 серп. 11:48 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість289 794,40 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-011928-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖилети сигнальні із світловідбиваючою стрічкою і логотипом
Очікувана вартість22 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-007865-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВогнегасник, сокира пожежна, траверси замінні для лазів, заземлення переносне, противибуховий пристрій для сховищ цивільного захисту, комбінезон захисний
Оголошено5 серп. 14:41
Прийом пропозицій5 серп. 14:41 – 13 серп. 09:00Очікувана вартість851 880,00 грн
без ПДВЗавершена