Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «35112100-3»
-
ID: UA-2026-07-30-007623-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТренувальні манекени для відпрацювання аварійних ситуацій
Очікувана вартість65 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-011726-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТренувальні манекени для відпрацювання аварійних ситуацій
Очікувана вартість184 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-07-002843-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТренувальні манекени для відпрацювання аварійних ситуацій”.
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-10-017165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 35112100-3 "Тренувальні манекени для відпрацювання аварійних ситуацій". Симулятор 2 поранень (різана та вогнепальна рана) в кейсі
Ім'я:Бондар Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380612331203 Факс:+380612246141ЄДРПОУ:20523214Очікувана вартість99 950,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-25-014967-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМанекент тренувальний для тампонування ран для осередку "Захист України"
Очікувана вартість48 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-11-014703-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтоматичний зовнішній дефібрилятор PLUS
Очікувана вартість20 790,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-07-001996-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМанекен-торс PRESTAN
Ім'я:Бортяш Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544971837 Факс:+380544971729ЄДРПОУ:22978663Очікувана вартість17 099,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-17-013156-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТренувальні манекени для відпрацювання аварійних ситуацій
Ім'я:Костюк Василь ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380342594336 Факс:+380342594179ЄДРПОУ:00131564Очікувана вартість32 989,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-30-001824-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПротипожежне обладнання
Оголошено30 лип. 2025 10:30
Прийом пропозицій30 лип. 2025 10:30 – 7 серп. 2025 09:00Очікувана вартість1 250 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-06-30-000984-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Тренувальний манекен). РПЗ: 9.527
Ім'я:Франко Юрій АркадійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено30 черв. 2025 09:52
Прийом пропозицій30 черв. 2025 09:52 – 11 лип. 2025 10:00Очікувана вартість33 532,60 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-05-29-007525-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМанекен повноростовий
Ім'я:Євтушенко Володимир ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено29 трав. 2025 14:24
Прийом пропозицій29 трав. 2025 14:24 – 10 черв. 2025 09:00Очікувана вартість34 500,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-05-28-007363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект манекенів та тренажерів для відпрацювання невідкладної допомоги при травмах для кабінету "Захист України".
Оголошено28 трав. 2025 14:02
Прийом пропозицій28 трав. 2025 14:02 – 5 черв. 2025 14:00Очікувана вартість114 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-05-21-010300-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 35110000-8 по ДК 021:2015 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання: Лот 1 - код CPV 35112100-3 Тренувальні манекени для відпрацювання аварійних ситуацій (Тренувальний манекен); Лот 2 - код CPV 35112300-5 Фонтанчики для
промивання очей (Душ для промивання очей)). РПЗ - 9.415 Оголошено21 трав. 2025 15:14
Прийом пропозицій21 трав. 2025 15:14 – 3 черв. 2025 10:00Очікувана вартість44 246,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-05-05-002110-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТренувальні манекени для відпрацювання аварійних ситуацій для забезпечення викладання предмету "Захист України"
Очікувана вартість71 290,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-04-010572-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТренувальні манекени для відпрацювання аварійних ситуацій
Очікувана вартість36 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-04-003438-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТренувальні манекени для відпрацювання аварійних ситуацій
Очікувана вартість9 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-03-28-006386-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМанекен тренувальний для тампування ран
Очікувана вартість63 985,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-25-014394-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТренувальні манекени для відпрацювання аварійних ситуацій: манекен тренувальний для тампонування ран. Матеріали (перев'язувальні), набір імітаторів вогнепальних, термічних і травматичних ушкоджень, набір імітаторів вогнепальних і травматичних ушкоджень, набір імітаторів травматичних ушкоджень
(переломи), ноші санітарні (м'які), тренажер для проведення серцево-легеневої реанімації (СЛР), тренажер зовнішнього автоматичного дефібрилятора Очікувана вартість66 521,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-23-014099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТренувальні манекени
Очікувана вартість89 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-19-024078-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект манекенів для викладання предмету "Захист України"
Очікувана вартість89 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro