Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «35112000-2»
-
ID: UA-2026-08-31-010587-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВерхолазне спорядження
Оголошено31 серп. 16:36
Прийом пропозицій31 серп. 16:36 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010908-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПротипожежне, рятувальне та захисне обладнання (за кодом ДК 021:2015 - 35110000-8 — Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання)
Очікувана вартість14 786,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-08-000611-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплекти індивідуальних канатно-спускових рятувальних пристроїв
Оголошено8 серп. 21:28
Прийом пропозицій8 серп. 21:28 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість833 469,76 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-007623-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТренувальні манекени для відпрацювання аварійних ситуацій
Очікувана вартість65 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-005532-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПротипожежне, рятувальне обладнання
Очікувана вартість79 618,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-003564-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект додаткового обладнання для військової автомобільної техніки спеціального призначення
Очікувана вартість102 105,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-010538-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПристрій для промивання очей
Оголошено18 черв. 15:34
Прийом пропозицій18 черв. 15:34 – 26 черв. 12:00Очікувана вартість100 190,76 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-11-011726-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТренувальні манекени для відпрацювання аварійних ситуацій
Очікувана вартість184 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-29-001897-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Верхолазне спорядження (35112000-2 Рятувальне та аварійне обладнання))
Ім'я:Олександра КотиченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380632649010 Веб сайт: ЄДРПОУ:08571363Оголошено29 трав. 10:27
Прийом пропозицій29 трав. 10:27 – 10 черв. 08:00Очікувана вартість622 546,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-26-001209-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоло рятувальне, трубка для дайвінгу
Очікувана вартість12 963,79 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-002661-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтенд пожежний з щитом закритого типу стаціонарний
Очікувана вартість10 954,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-14-011005-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект додаткового обладнання для військової автомобільної техніки спеціального призначення
Оголошено14 трав. 15:29
Прийом пропозицій14 трав. 15:29 – 22 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість102 105,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-14-007444-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПредмети, матеріали, обладнання та інвентар-набір рятувальний в укриття (з турнікетом)
Очікувана вартість10 156,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-07-002843-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТренувальні манекени для відпрацювання аварійних ситуацій”.
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-04-006692-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРятувальне та аварійне обладнання. Обладнання для транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі (ADR комплект) клас 1; 1.4; 1.5; 1.6; або 2.2 (або еквівалент), за ДК 021:2015-35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Оголошено4 трав. 13:23
Прийом пропозицій4 трав. 13:23 – 13 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість50 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-15-007728-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПристрій для промивання очей
Оголошено15 квіт. 14:23
Прийом пропозицій15 квіт. 14:23 – 23 квіт. 12:00Очікувана вартість100 190,76 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-20-001216-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір технічної допомоги Mercedes Sprinter (6 одиниць)
Очікувана вартість8 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-04-002072-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПротипожежне обладнання
Ім'я:Маліцький Петро ПетровичE-mail: [email protected] Телефон: 380442777923 Веб сайт: ЄДРПОУ:26444970Оголошено4 бер. 10:09
Прийом пропозицій4 бер. 10:09 – 12 бер. 10:00Очікувана вартість916 498,92 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-10-017165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 35112100-3 "Тренувальні манекени для відпрацювання аварійних ситуацій". Симулятор 2 поранень (різана та вогнепальна рана) в кейсі
Ім'я:Бондар Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380612331203 Факс:+380612246141ЄДРПОУ:20523214Очікувана вартість99 950,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-12-008958-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиС_26Т-199_35110000-8 – Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Комплект аварійно-рятувального обладнання)
Оголошено12 січ. 16:34
Прийом пропозицій12 січ. 16:34 – 18 бер. 15:00Очікувана вартість6 765 340,00 грн
з ПДВЗавершена