Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «35111520-6»
-
ID: UA-2026-09-01-010700-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПіноутворювач загального призначення
Ім'я:Олександр СнурніковE-mail: [email protected] Телефон: +380974838195 Веб сайт: ЄДРПОУ:33945469Оголошено1 вер. 17:03
Прийом пропозицій1 вер. 17:03 – 17 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-25-006574-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПіноутворювач загального призначення (Пірена 1 або аналог)
Ім'я:Моргуляк Сергій БорисовичE-mail: [email protected] Телефон: +380573702079 Факс:+380573702079ЄДРПОУ:07811701Оголошено25 серп. 13:17
Прийом пропозицій29 серп. 19:00 – 3 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-07-30-006369-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-596_35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Піноутворювач спеціального призначення для гасіння пожеж)
Оголошено30 лип. 14:18
Прийом пропозицій30 лип. 14:18 – 7 серп. 15:00Очікувана вартість14 591 666,10 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-001523-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПротипожежне обладнання
Ім'я:Гриньова Ольга ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380502030682 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131771Очікувана вартість71 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-011540-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПіноутворювач загального призначення
Ім'я:Олександр СнурніковE-mail: [email protected] Телефон: +380974838195 Веб сайт: ЄДРПОУ:33945469Оголошено27 лип. 20:13
Прийом пропозицій27 лип. 20:13 – 4 серп. 09:00Очікувана вартість13 463 333,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-009000-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПіноутворювач загального призначення
Оголошено21 лип. 15:30
Прийом пропозицій21 лип. 15:30 – 29 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість166 653,83 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-003316-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипіна
Очікувана вартість1 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-007791-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПіноутворювач загального призначення для гасіння пожеж
Оголошено14 лип. 14:38
Прийом пропозицій14 лип. 14:38 – 27 лип. 12:00Очікувана вартість1 620 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-009901-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПротипожежне обладнання
Ім'я:Гордієнко Олена ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380957454645 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131771Оголошено10 лип. 16:03
Прийом пропозицій10 лип. 16:03 – 20 лип. 23:00Очікувана вартість59 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-17-011568-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПіноутворювач загального призначення для гасіння пожеж
Оголошено17 черв. 16:00
Прийом пропозицій17 черв. 16:00 – 25 черв. 12:00Очікувана вартість1 360 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-12-012247-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПіноутворювач загального призначення
Оголошено12 черв. 17:08
Прийом пропозицій12 черв. 17:08 – 20 черв. 09:00Очікувана вартість18 539 010,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-04-014089-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПіноутворювач загального призначення
Оголошено4 черв. 18:10
Прийом пропозицій4 черв. 18:10 – 12 черв. 09:00Очікувана вартість17 570 520,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-27-013976-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПіноутворювач загального призначення
Оголошено27 трав. 18:31
Прийом пропозицій27 трав. 18:31 – 4 черв. 09:00Очікувана вартість48 194 520,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-11-013707-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦ_26Т-416_35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Піноутворювач спеціального призначення для гасіння пожеж)
Оголошено11 трав. 17:52
Прийом пропозицій11 трав. 17:52 – 21 трав. 12:00Очікувана вартість7 236 036,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-28-012898-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПіноутворювач/вогнегасна речовина
Ім'я:Щирба Христина ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0322556300 Веб сайт: ЄДРПОУ:08571340Оголошено28 квіт. 16:26
Прийом пропозицій28 квіт. 16:26 – 6 трав. 10:00Очікувана вартість10 800,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-28-011030-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Оголошено28 квіт. 15:27
Прийом пропозицій28 квіт. 15:27 – 6 трав. 12:00Очікувана вартість107 520,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-23-005889-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦ_26Т-379_35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Піноутворювач загального призначення для гасіння пожеж)
Ім'я:Андрій ХаритоненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380532515747 Веб сайт: ЄДРПОУ:30019775Оголошено23 квіт. 11:56
Прийом пропозицій23 квіт. 11:56 – 4 трав. 12:00Очікувана вартість960 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-06-012403-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПіноутворювач
Ім'я:Щирба Христина ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0322556300 Веб сайт: ЄДРПОУ:08571340Оголошено6 квіт. 16:44
Прийом пропозицій6 квіт. 16:44 – 14 квіт. 12:00Очікувана вартість10 800,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-02-007259-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦ_26Т-324_35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Піноутворювач): Лот № 1: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Піноутворювач спеціального призначення для гасіння пожеж); Лот № 2: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Піноутворювач
загального призначення для гасіння пожеж) Оголошено2 квіт. 13:38
Прийом пропозицій2 квіт. 13:38 – 12 квіт. 12:00Очікувана вартість9 249 760,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-21-000588-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВогнегасні засоби
Очікувана вартість8 604,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro